1. cumhurbaşkanı erdoğanın tıp bayramında doktorlara yaptığı konuşmanın bir parçası

  tam metin oku

  yani bizi eleştiremezsiniz hesap soramazsanız sorarsanız teröristsiniz.

  yaşasın ileri demokrası !
 2. talihsiz açıklamadır. eğer biz derken türkiye cumhuriyeti'nden bahsediyorsa gönlü rahat olsun, biz ondan çok düşünüyoruz bu devleti. zaten tüm öfkemiz de bu yüzden. eğer biz derken ak parti teşkilatını kastediyorsa ...

  not: yarım biraktigim cümleyi kendiniz uygun bir şekilde tamamlayınız. sözlüğün zor durumda kalmaması için otomatik sansür uyguladım.
 3. zamanında demişti bu arkadaş taraf olmayan bertaraf olur diye. böyle düşmanca tavırlar içindeyken, bu kadar saldırgan konuşurken bile (gerçi ne zaman saldırgan değildi ki) arkasında duran insanlar hiç rahatsız olmadı. demediler ki olum ne diyor lan bu bertaraf mertaraf. nitekim dediğini de yaptı uzun. yapmaya da devam edecek belli ki. kendinden taraf olmayan herkese ölüm.

  (bkz: hüloğğğğğ)
 4. hem çapulcu hem de terörist olduğumu söylemiş bir zatın açıklaması.

  seslendiği adamın yemininde var insanlığa hizmet edeceğim sözü. insanı insandan ayırmadan iyileştirmeye çalışacağına şerefi dini vs. üzerine yemin etmiş. sen de gelip ya biz ya onlar diye vaaz veriyorsun. karşındaki adamlar kalkıp küfretse yeridir.

  !---- spoiler ----!

  ... din, milliyet, cinsiyet, ırk ve parti farklarının görevimle vicdanım arasına girmesine izin vermeyeceğime, mesleğimi dürüstlük ve onurla yapacağıma, namusum ve şerefim üzerine yemin ederim.

  !---- spoiler ----!
 5. allasen bir kendi halimize bırak bizi. lütfen yorma kendini. biz aynı kararlılıkta birlik oluruz.
  ozumm
 6. insanlar sömürülürken , ölürken, öldürülürken bayrak ve din ile uyuşmuş akılsızlarla aynı çağda doğmuş olmak sanırım en büyük cezamız yaşadıklarımız henüz yaşamadıklarımızın fragmanı gibi görünüyor bol şans hepimize