1. dünyanın müziğine yolculuk etmemizi sağlayan, istanbul için 107.4 frekanslı ama internetten, cepten, tabletten her daim sitesinden dinlenebilecek, zihin açıcı, dimağ temizleyici, enfes müzikler çalan radyo kanalıdır. tavsiyemizdir.
 2. kitap okurken size eşlik edebilecek bir kanal.
 3. az önce, hayatımda dinlediğim en güzel müziklerden birinin nijerya'nın bilmem neresinde olduğunu öğrenmemi sağlamıştır. bir daha nerden bulurum bilmem.
 4. kitap okurken dinleyebileceğimiz sessiz sakin kendi halinde bir radyo istasyonu.
  abi
 5. kitap okurken, uyurken, güneşli bir pazar sabahı ve hatta aşk esnasında dinlenebilecek süpersonik radyodur...

  beyninizde "yansın geceler sabahları söndürelim, blöf yok valla billa sultanın olmaya geldim, iki deli bir araya gelmemeliydik allah belanı versin" şeklinde gezen kirlenmiş melodileri itinayla silmek için harika bir radyodur kendileri...
 6. araba kullanırken açık kalması gereken radyo kanalı. naifliğiyle ayağınız gaza gitmiyor, tabi eğer o fortuna çalmıyorsa. özellikle modifiyeci gençlerin araçlarında, kanunen açık tutulması zorunlu olmalı.
 7. spor yaparken,uzun yuruyuslerde kulaklığı takıp sizi farklı dünyalara goturen,huzura erdiren stresi azaltan radyo
 8. sayesinde pek çok güzel müzik tanıdım, keşfettim.. gün boyu açık kalsa sıkılmıyorsunuz. dahası oturduğunuz yerde gerçekten dünyayı geziyorsunuz, müziğin açtığı kapıyla.. çalan şarkıların yanı sıra içinizi açan bir web sitesi de var. alt yazı olarak geçen özlü sözleri de ayrıca bu radyoyu dinlemeniz ve kendiniz için es vermeniz adına güzeldir. gerçi şu aralar youreadsfm 'den başka bir şey dinlemiyorum, orası da ayrı *