1. oo dayım gelmiş hoş gelmiş. (1 aydır yoktu da)

  ekleme: madem nickaltını ben açmışım bir tanım yapmadan geçmek olmaz.

  tanım: kendisini sürekli çarpık, absürt ve bir o kadar zor durumlarda bulan dayımız. (sanırım bu durumdan içten içe zevk alıyor yoksa bunun başka açıklaması olamaz :))

  ayrıyeten aşçılık alanında en iyi eğitimleri almış ve yakın zamanda türkiye'nin en iyi aşçılarından birisi olacak olan -yeminle bak- youser.

  saygılar dayım.
 2. işlerinin yoğunluğundan mütevellit sözlüğü unutmuş bir yazar.
  neyse ki temelli unutacak kadar yaşlanmadık.
 3. bu abi peynir anlatırken klavyesi sürçmüş fark edince uyarayım dedim kapı komşusu çıktık. triple hemşehrim, yaşadığım 3 şehirde hemen hemen aynı tarihlerde yaşamışız, o kaçmış ben kovalamışım burada yakaladım. benden salçalı ekmek istiyor ama karşılığında epey söz aldım buraya yazayım eklendikçe editleyeyim sonra yok efendim ben öyle demedim olmasın.

  -enişteli bir yemek
  -sadece yemek
  -bir böbrek
 4. kayıp dayım olduğu konusundaki şüphelerim günden güne artıyor. gerçi kayıp bir dayım var mı bilmem ama varsa da kesin ramiz dayıdır *
  mesajlarıma da eksik olmasın samimiyetle cevap verir hep. allah onu da samimi insanlarla karşılaştirsin.
  bir de mesleğini şimdi öğrendim. ne güzel bir meslektir o ya. dayı be kolay, kalorisi düşük bir yemek tarifi versene be. sevgilime yapayım da belki gözüne girerim herifin. dışardan yemekten helak olduk *
 5. maalesef gidik olmuş yazar.
 6. gidik olmuş dayımdır. tam buldum derken kaybettim yine. dayı anlatacaklarım vardı sana ya. neyse kendine dikkat et.
 7. gittiğine üzüldüm be dayı.
 8. zamansız gitmiş biridir. daha yeni tanışmıştık. üzdün bizi dayı. yolun bahtın açık olsun.
 9. kim üzdü bu adamı çıksın söylesin.. en son aşk mektupları paylaşıyordu gelecekteki kişiye, hey gelecekteki kişi artık adama ne yaptıysan sana bir "hoşçakal vicdansız" diyip gitti.
 10. uzun bir aradan sonra gelen dayımız. hoş geldin, aramıza tekrar.