1. böyle bir yazarın daha önce birisi tarafından nick altı başlığı açılmaması ayıptır, günahtır... madem ilk girdi bana ait hadi başlayalım o zaman...

    öncelikle belirtmeliyim ki gerçekten sevecen, samimi bir yazar arkadaş. acaba unutuldum mu diye düşünürken, pat diye mesaj kutunuzu renklendirebilir, hazırlıklı olun. elbette ki, sohbetiniz onu sarıyorsa.. kendisi beni, var olmayan kayıp dayısı sanıyor... bazen düşünüyorum da, benim kadar eğlenceli dayı'yı bulduğu için beni çikolata yağmuruna tutması gerekiyor. (bkz: youser burada gönderme yapıyor)

    bu garibe bazen üzülüyorum, taa istanbul'un bir ucundan, diğer ucuna gidebilmek için her gün sabahın köründe kalkıp işe gidiyor. yazık bu kıza...

    bazen söz dinleyen, bazen dikenli yolda çıplak ayakla gezmek isteyen youser kısacası. şu sözlükte ki nadir sevdiğim insanlardan bir tanesi. samimi olan, samimiyet bulur bunu da unutmayın.. (bkz: kamu spotu)

    *** önemli not: bu aralar cicim günlerin de olduğundan mütevellit fazla mesaj atılmaması gereken kişidir aynı zamanda. :))