• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.57)
regular show
dizi 23 yaşındaki iki arkadaş olan mordecai adında mavi bir alakarga ve rigby adında bir rakunun günlük yaşamları etrafında döner. bir parkta işçi olarak çalışan bu ikili günlerini işten kaytarmak için harcarlar. onları sürekli denetleyen ve çeşitli görevler veren gerçekte sakız makinesi olan benson adında bir patronları vardır. diğer bir çalışanlardan biri ise skips'tir ve bir de dünyalar tatlısı koca kafalı bir lolipop olan park müdürü pops vardır. kas adam ve çak beşlik hayalet ikilisi de dizinin müthiş karakterleridir.
 1. cartoon network'te yayınlanan, bir bölümü 10 dakikayı aşmayan yetişkin çizgi dizisi. kendime yapay mutluluklar sağlamamın sorumlusudur.
 2. ne zaman sıkılsam internetten bi bölmünü açıp izlediğim, cartoonda denk gelirsem sebepsiz yere beni mutlu eden çizgi dizidir.

  ayrıca türklerin dublajda ne kadar başarılı olduğunu gösteren canlı bir kanıttır.
  kup
 3. artık izlememe babam da alıştı hatta kanalları geçerken denk gelince izlicek misin bakışı atar.
 4. 19 yaşımdayken sabah 11 ve öğlen 3te yayınlanırdı cnde.

  hayata ancak saat 15:30'dan sonra başlayabiliyordum o zamanlar.

  tanım: muhteşem ötesi bir çizgi dizi.
 5. gülmekten izlemediğim, tespitleri mükemmel çizgi dizi...
  övün, izleyin ve gülün...
 6. yetişkinler için çizgi film:)
 7. sol framede görünce açıp izleyesim gelen çizgi dizi
  edit: türkçesi ayrı güzel, ingilizcesi ayrı güzeldir. aynı bölümü iki dilde de izleyip aynı yerde farklı ve konuyla alakalı espri bulmak mümkün.
  ayrıca bildiğim kadarıyla çevirisini yapan kişi(*:bilen kızıllandırsın, mobildeyim arayamayacağım) aynı zaman'da deadpoolu da çeviren kişi
 8. dublajlı arşivi olan var ise bana ulaşmasını isterim. harry potter ve lotr haricinde izlediğim şeylerin tamamı türkçe altyaziliydi. bir de çizgi filmler dışında. hoşuma gitmiyor çizgi filmleri altyazılı izlemek.
 9. türkçe dublajı orjinalinden daha iyidir. bazı türkçe kelimeler var ki 97-2005 arası türk gençliği lafları bunlar.
  sağlam bir animasyon, pentagon'dan tutun da milli vanilli'nin playback olayına kadar sağlam göndermeleri var. haliyle çocuklar anlayamıyor.
 10. son zamanlarda yemek yerken izlediğim, eğlenceli ve bölümleri 10 dakika uzunluğunda olan genç/yetişkinler için olan çizgi fim.

  küçük bir bilgi, skips adlı karakteri luke skywalker rolü ile tanıdığımız mark hamill seslendirmektedir.