1. günlük makyajın olmazsa olmazıdır. o kadar çok çeşidi var ki.. her markanın en az bir kaç çeşit rimeli mevcuttur piyasada. kirpiklerinizin özelliklerini bilip ona göre almanız, göz hassasiyetiniz varsa doğru ürünü tercih etmeniz rahat etmeniz açısından önemlidir. suya dayanıklı olanlarını çıkarmak zordur, makyaj temizleme suyu bile bazen kar etmez ama ağlasanız dahi rimeliniz akmaz o da ayrı. ürün high end seviyesine çıktıkça göz kamaştırıcılığı artıyor tabi ama afaki fiyatlar ödemeye gerek yok bence. dökülme, akma, topaklanma yapmasa yeter. bir de tabi istenen dolgunluğu vermesi lazım.

    bir de neden maskaradır diğer adı bilmiyorum.
  2. adını uzun süre takım çantasına ait alet edevatlardan biri zannettiğim makyaj malzemesi.
    çivi, çekiç, conta, rimel gibi bi akışa sahip sanki baksanıza.
    tamam. hanımlar kirpiklerinin daha hacimli olması için bunu sürüyor olabilirler ama olan duruluğuna bi siyah boya sürmekle güzel de görünmüyorlar sanki. kendine yakıştırana eyvallah.
    burdan rimele not: kardeşim sana uyum sağlayan bayanlarla yoluna devam edersen... hani biz de insanlarla yüz yüze bakıyoruz.
  3. benim için, silmeyi hiçbir zaman hatırlayamadığım, sabah uyandığımda yastıkta siyah geçmeyen lekelere sebep olan üründür.