1. çözümleyemediğim sestir. videonun 14. saniyesinde başlayan, antep havasına girişi andıran bir şeyler var. korumalar protestoculara dokunamadıkları için kendilerince böyle bir sansür yöntemi bulmuşlar.

  not: ilginç olay, nükleer güvenlik zirvesi için amerika'ya giden rte'nin oteline geçişi sırasında yaşanıyor.
 2. ulan...

  ulan yine rezil olduk. var mı bu olayın başka bir örneği? çok sinirlendim. video çok komik, ona eyvallah da komik olması yaşanan durumdan utanmamı engelleyemedi. nasıl bu duruma düştük biz? allah belanızı versin ya.
 3. auuuuuuuööööğğğğğggg auuuugggooooooo tarzı muhteşem protesto savuşturma silahıdır, tubitak tarafından bulunup test amaçlı yandaşlara dağıtılmıştır. bağıran korumaların içerisinde bağırırken sırıtan bir tanesi var ki muhtemelen paralel çıkacaktır. yaktın oğlum kendini auuuuuoooğğğğğ!
 4. izlerken dışımdan güldüğüm içimden ağladığım olaydır. başka bir kıtaya gidiyorlar , amerika'ya gidiyorlar , orayı da karıştırıyorlar. bizimkisi hal değil artık.
 5. ya çok güldüm. ne gerek var tomaya, copa aaaoooooüüüüü aaaüüüü yaparak protestocuları yıldırmak varken.
 6. protesto eden kişilerin, cumhur reisin korumalarınca protesto edildiği hadisedir.
  anayasal haklarını yurtdışında komiklikle kullanmaları güldürmüştür.
 7. atv haberin az önce 'cumhurbaşkanı erdoğan abd vatandaşları tarafından yoğun sevgi gösterisi gördü' diyerek sunduğu haber.
  neeee! dedim, bi duruldum. üzerine birde spikerin 'yahudi lobisi' dediğini duyunca nakavt oldum artık.
  boş boş tavanı izliyorum ve içimden 'neden ben!' diye bağırıyorum.
 8. ben bunu kullanırım bundan sonra. teşekkürler uzun adam!

  -tatlısubalinası ben ayrılmak istiyorum
  +auuuuuuuööööğğğğğggg!
 9. mert
 10. tayyip erdoğan'ın ince eleyip sık dokuyarak seçtiği korumaların çıkardığı sestir. dünyanın en kullanışlı korumaları lan adamlar.