1. Teknoloji, bilim, uzay gibi konularda çok güzel ve yararlı bilgiler sunan bir youtube kanalı.
 2. youtube'da abone olunacak sayılı türk kanallarından. elinizi abone ol butonundan esirgemeyiniz. kanalı haftada bir kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.
 3. büyük ihtimal bir milyon aboneye 2 günden kısa süre içerisinde ulaşacak olan ve abone olunması gereken nadir youtube türkiye kanallarından birisidir kendileri.

  2012 de daha videolarının az seyredildiği dönemde kanalını görüp abone olduğum güzel insan.
 4. merhaba ben ruhi çenet. youtube üzerinden videolar paylaşıyorum. videolarımda ne anlattığımı soracak olursanız size bunu söyleyeyim: mantığı ve dayanağı olmayan komplo teorileri. bunları nerden öğrendiğimi soracak olursanız ingilizce internet sitelerini çevirebilecek kadar ingilizceye sahip olduğum için her türlü konuda uzman olduğuma inanabilirsiniz. ayrıca deepweb'de 7/24 dolaştığım için tüm dünyanın en korkunçlu kişisi olabilirim. diğer youtuber'lar ile youtube'nin türkçe kısmını daha amerikanvari hale getirmeye çalışıyoruz. neden mi? çünkü ingilizceyi anlayabiliyorum ve amerikanların mizah anlayışına daha yakınım. evet arkadaşlar ben ruhi çenet sürekli araştıran öğrenen öğreten bir youtuber'ım desteklerinizi bekliyorum.
 5. ne zaman önerilerde görsem direkt ilgilenmiyorum'a tıkladığım videolara sahip kanal. çok korkutucu ya. bir videosunu izledikten sonra annemin yanına uyumaya gittiğimi bilirim.

  halbuki kendisi munis efendi bir çocukcağız, hiç mi korkmuyor araştırma yaparken vs. anlamıyorum.
 6. uzun süredir aboneyim kanalına. sesinin inanılmaz yapmacık olduğunun farkında değil mi diye soruyor insan. format olarak "insanların ilgisini çeken 11 şey" tarzında başlık ve thumbnail ile izleyici kitlesini oluşturduğunu görüyorum son zamanlarda. insanı araştırmaya iten bir kanal olduğunu düşünmüyorum ve liste sisteminden çıkıp bir fikrin irdelendiği videoları bekliyorum. şimdi "o kadar eleştiriyorsun neden hala abonesin" derseniz, yok efendim türkiye'de bir vsauce yok, numberphile yok. eleştireyim de okusun düzeltsin zaten tek tük kanal var onları da küstürelim mi *
 7. videolarda bir şey yok ama arkaya koyduğu fon müzikleri biraz gerilim ve endişe yaratıyor
 8. her youtuber gibi bu da şarkıları kevin macleod'dan almakta. bir ara şunu çok kullanıyordu.