1. zaytung çok haklı.
  aslında tanıdık bir karakter. ama biz film sanırdık o da doğru...

  rüzgar çetin

  şaşırmadık aslında kabul edelim. ama şimdi söz konusu meblağ merak konusu.
 2. türkiyede adalet kelimesinin içinin ne denli boş olduğunun göstergesidir bu tahliye ve türkiyede paran varsa adaletin olur yoksa sende yok olmaya çürümeye mahkumsun net..
 3. şarkıcı atilla taş şu an hapiste. peki bu adam, sinan çetin denen adamın içkili olarak araba kullanıp bir kişiyi kendi bir gecelik eğlencesi yüzünden öldüren oğlu rüzgar çetin' den daha fazla ne yapti?

  facebook'ta yaptığı iki-üç tane mizahi siyasi paylaşım yüzünden hapiste çürütülüyor atilla taş ama alkollü araç kullanıp bir kişiyi öldürdüğü kanıtlarıyla sabitlenen rüzgar çetin şu an dışarda özgürlüğün keyfini çıkarıyor. büyük ihtimalle ilk kutlamasını da alkollü bir ortamda yaparak hem de.

  arkadaşlar, bir toplumda adalet kalmamışsa diğer her şey önemini yitirir ve o toplumun saygınlığı kalmaz. avrupa'da islamofobinin önüne geçmeye başlayan türkofobi gibi boktan kavramın da çıkış sebebi tam olarak budur.

  bu giri yüzünden gg'den çekinen olursa da ortaya benim götü atabilirsiniz. herşeyden korkan, çekinen, yüzsüz, yalaka herifler yüzünden bu haldeyiz zaten.

  (bkz: girinin sonunda cinnet gecirmek)
 4. (bkz: sevim tanürek) ölümünün üzerinden neredeyse 20 yıl geçmiş. değişen bir şey var mı merak ettim.

  kaza yine bir yaya çarpma şeklinde gerçekleşiyor. zamanında büyük şehir belediye başkanlığı yapanın oğlu, tali kusurlu bulunuyor; "dalgınmış" şehzade. sonrasında devam eden daha seyrinde yine mağdur taraf şikayetini çekiyor.

  şimdi dün sonuçlanan dava sonrası yine mağdur tarafın şikayetini geri çektiği yazıyor her yerde. kendi istekleriyle mi, orası tartışılır elbet. onursuz babalar, vicdansız çocuklar yetişiyor; kendi adaletini kendi sağlayan. paranın gücü "sınıf" ayrımlarını bir kere daha gözümüzün içine sokuyor.

  rahmetli güzel söylemiş: kader böyle imiş
 5. sonuçta bu bir kazadır. taksirle adam öldürme suçundan da yargılanmaktadır. seçmediği, içine doğduğu bir hayatın kendine çizdiği yolda yapmıştır bu kazayı. evet, şımarıktır. suçludur. sorumsuz hareketleri birinin hayatına mal olmuştur. ama kendine kızmıyor mu küfretmiyor mu kafasını duvara vurmuyor mu korkmuyor üzülmüyor mu sanıyorsunuz? öte yandan baba. oğlu çok büyük bir hata yapmış yada suç işlemiş olsa da, onu kurtarmak için elinden geleni yapmasın mı? veya ölen polisin eşi...bundan sonra çoluk çocuğunun geleceğini düşünmesin mi? nasıl böyle olaylara tek pencereden bakıyorsunuz?

  tanım: sinan çetin'in oğlu.
 6. pazarlıkta yapmışlar şehit polisin ailesiyle, pazarlık 8 ayına mal oldu. fiyatta daha erken anlaşıp uzlaşsaydılar 8 aydan erken bir süreyle de yırtabilirdi.
  ve yeni aile dostu (bkz: erdal yerdelen) hukukçu olduğu iddia ediliyor, cezaevinde fazla kaldığını ifade ediyor. dava açmalı suçsuz yere yattığı günler için. vergilerimizle öderler cezayı, yeni arabasını alır ve piyango kime vuracak diye bekleriz, emin olalım piyango vuran kişi daha iyi şartlarda ailesine bakamazdı. "duygulara" ne oldu?
 7. adaletin atalete dönüştüğünü bir kere daha ispatlayan,kamuoyuna yansıyan davalardan biri.sadece ünlü kişilik olduğu için davadan haberimiz oluyor.ya olmadığımız onlarcası?
  du
 8. belit