1. saatler artık geri alınmadığı için gerçekleşen hadise. internet saati bile geri gözüküyor. ben de erken kalkmışım biraz daha yatayım diye sevniyordum ki bu acı gerçeği görene kadar. neyse siz de dikkat edin işleriniz aksamasın.
 2. belediye meclisi kararıyla haritadan fay hattı kaldırılabilen ülkenin, kafasına göre saat dilimi değiştirebilmesi durumu.

  bir kaç yansımasından bahsedelim,

  saati otomatik ayarlayan tüm elektronik aletler kafayı yemiş durumda, bir seferlik bir durum da değil, muhtemelen bilgisayarlar kendiliğinden ara ara saati değiştirecek, cep telefonları yurt dışına gidip dönmeniz durumunda farklı saatler gösterecek.

  avrupayla saat farklı 2'ye çıktı, ihracat açısından ciddi sıkıntı yaratacak bir durum. avrupada mesai'nin yerel saatle 16:30'da bittiği düşünülürse, ortak çalışma süresi epey kısalmış durumda.

  amerikayla ise ortak çalışma süresi gibi bir kavramı yitirdik, iletişim için mail kullanıp, cevap için ertesi günü beklemek durumundayız.
 3. az daha maca gec kaliyordum, neyse ki bir arkadas uyardi
 4. cep telefonu varken saat kullanmak çok gereksiz diyen arkadaşlar, bugünleri hiç düşünmediniz değil mi?! bizim çağımız başladı artık! kol saatlerimizle dünyayı ele geçireceğiz! nıhahahaha.