1. kullanıcı adımın ve gönlümün sahibi koca yürekli futbol virtüözü.
 2. miyadı dolmuş olan topçu.

  bu sene yol verilmesi bekleniyor.
 3. herşeyi mükemmel olan ülkede tek olmayandır.
 4. neresinden bakarsanız bakın istikrar abidesi. onu yedeğe atmak için kaç transfer yaptılar ama hala formasını kimselere kaptırmadı. bu yönüyle saygıyı hak ediyor bence. öte yandan böylesine vasat bir perforamansı aşacak oyuncu bulamayan teknik direktörler, gözlemciler, yöneticilerin olduğu bir camiada on sene daha banko ilk on birde oynar :)
 5. takımdan acilen gitmesi gerekenlerden.

  perez, prates döneminden beri bu adama maruzkalmaktan bıktım usandım. tam eboue ile birlikte kendisinden kurtulduğum için sevinirken oradan da sağlam çıkmayı başardı.

  bunu oynatan hocanın da, sözleşme uzatan yönetiminde kulaklarını fazla fazla çınlatıyorum sabrım falan kalmadı takımdaki sabri ve türevlerine.

  kendisi hakkındaki tek olumlu hatırladığım şey efsane bir maç olan 4-3'lük bordeaux maçıdır ama bıktım git artık

  not:düzeltme için teşekkürler
 6. her şeye rağmen halen galatasaraydadır.
 7. 2008'de feldkamp tarafından kadro dışı kaldı. hakan şükür abisi araya girdi affedildi.

  2012'de tüm sezon eboue'nin arkasında kaldı, oynadığı maçlarda da rezaletti. ama babası fatih terim araya girdi yaptı sözleşmeyi takımda kaldı.

  2014'te kadro dışı bırakıldı, "ben galatasaraylıyım gitmem dedi", "bana burada yemek vermiyorlar" dedi. abdurrahim abisi yönetime girer girmez araya girdi ve affedildi.

  2015'te cüneyt hamza abileri tarafından maaşına zam yapılarak takımda kaldı.

  2016'da bu sefer mehmet özbek abisi vardı. "seni yeni ferrarilerden mahrum bırakmayacağız" dedi, yine kaptı sözleşmeyi.

  ve geldik 2017'ye. sabri bu sefer cenk ergün abisinden medet umdu. ama evdeki hesap çarşıya uymadı. olmadı be sabricim. buraya kadarmış. keşke zamanında onurunla gitseydin, paragöz olmasaydın da bu taraftar seni her şeye rağmen iyi hatırlayabilseydi. ama bunu kendin seçtin. derdini spor programlarına çıkıp "gayatasayay vefasız kulüp yeeeaaaa" diye anlatırsın artık.