1. türk indie grubuna bir örnektir. (örnekti)
  2008 yılında ilk stüdyo albümü olan hayat 'ı çıkarmıştır.
  çok kaliteli, çok anlamlı müzik yapıyorlardı dağılmaları ve vokal onur özdemir 'in pop müziğe geçip ayşe hatun önalla müzik yapması gerçekten çok acı oldu.

  favori şarkım nedir diye düşündüm arasından seçmem çok zor oldu. ama çok az farkla laleler beyaz diyebilirim.
  (bkz: laleler beyaz - sakin)
 2. çok güzel şarkıları vardı, bu şarkıların çok güzel sözleri vardı, dinlemediler. onur özdemir de ne yapsın belli ki paraya ihtiyacı vardı, onurr olarak geri döndü.
  'bir gülümseten benim, bir daha, daha söyler misin?' diyen adam, lise hayatmın soundtracklarını selendiren adam; şimdi 'kalbimi, kalbimi çekiyor' diyor. içim acıyor.
 3. daha çok eskiden dinlediğim grup.
  aslında bazen mp3'te rasgelince yine dinliyorum.
  beni en çok mest eden şarkılarından biri "bu defa" adlı şarkılarıydı.
  "bir defa kalsan yanımda... hayat, güzel hikayemde kalınca."
 4. grup flört ün yeni albümünün hüsran yaratmasından sonra şimdi de sakin dinliyorken aklıma geldi de;

  dağılmalarına üzülüyoruz falan ama belki de müthiş bir albüm yapmışken zirvede bırakmaları iyi olmuştur.
  düşünsene onur sakinle birlikte onurr oluyor, müzik iyice hoppidi zıppidi pop'a kayıyor, kliplerde evde şizofrenik nöbetler geçiren onur* yerine abuk sabuk hareketlerle dans eden yarı çıplak ablalar izliyoruz falan... sakin sevmiş hayat'a hala vurgun olan biri olarak oturur ağlarsın.
  * *

  "sen küçük kız bize alkış tut" kulağımda şu saniye, iyi ki varlarmış !
 5. lisedeyken dinlemeye başladığım, yeni albüm için güzel haberler beklerken dağıldığını üzülerek öğrendiğim bu da yetmezmiş gibi yıllar sonra, vokaldeki onur özdemir' i onurr ismiyle bir popçu olarak gördüğüm güzel grup.
  onurr için sakin dinleyicilerinin düşünceleri aşağı yukarı aynı ve belli aslında. umarım ki yeni halinden kendisi memnundur ve severek o şarkıları yazıp söylüyordur, eğer böyleyse bize dinleyici olarak pek söz düşmez artık. "seni sorana her yanım derim" deriz, "sonra bir kalp buldum, benimkini ona koydum" deriz, bağrımıza taş basar şarkıları tekrar tekrar dinleriz. ama değilse; sakin dinleyicileri burada bekliyor, haberi olsun. (en azından ben bekliyorum)
  onurr'dan ufak bir sakin tınısı duymak isteyenleri de şöyle alalım: Aşk,kışlıkları giy