1. insanların ilgilendiği konular hakkında videolarını çekerek yorum yaptığı az daha nasıl sosyalleşiriz sosyal medyada her bişeyi nasıl konuşuruz diye uğraştıkları video paylaşım appsi
  2. yeni nesil sosyal medya sloganıyla yola çıkmış bir sosyal medya uygulaması.aslında tam olarak sosyal medya amacına hizmet eden bir uygulama.kızlar kendilerini popüler ve tırnak içinde havalı kılmak için en güzel makyajlarini yapıp en derin dekolteli kıyafetlerini giyip göğüslerini kameraya sokarak istedikleri ilgi manyakligina ulaşabiliyorlar.erkekler ise zaten her zaman olduğu gibi kızlara şirin görünmek ve güldürmek için şekilden şekile girebiliyor.uygulamanın bu kadar tutulmasının temelinde 2 saniye tv de gorunmek için kendini kaybeden insanlarımızın meşhur olma imkanının ceplerindeki telefona kadar inebilimis olmasının etkisi yadsınamaz bir gerçekliktir.
  3. bu programı yüklemedim ama bir kaç videosunu youtube üzerinden izledim.scorpta gözlemlediğim üç tip insan var.bunlardan ilki yatakta yatıp bayılacak gibi konuşan dudaklarını büzerek güzel olduğunu sanan kızlar.ikinci tip insanlar ise ben çok serbestim ben çok coolum açık görüşlüyüm bakın neler söylüyorum diyen tipte insanlar.üçüncü tipteki insanlar ise atlet ile videoya çıkıp kurtlar vadisinden fırlamış gibi duran tipler. bu yorumu yapmadan önce belki haksızımdır bir video daha izleyeyim diye diye on video izlemişim ve fikrim hala aynı maalesef hatta bu düşüncem her video ile güçlendi.maalesef bu ülkenin gençliği için -bu gençliğe kendim de dahilim- üzülüyorum.aslında bu üzüntü ve hayal kırıklığı iyi bir beklentimin olmasından kaynaklanıyor.
  4. çok motoru bulunan uygulama. dekolte olarak göğüs dekoltesi ağırlıkta olduğunu söyleyebilirim. arada mavi'şın gri'şın at gibisinden midillisine kadar farklı hatun çeşitleri de mevcut sırf bu yüzden bile bakılabilir.
    eyyorlamam bu kadar.