1. insanı deli eden çileden çıkaran bir cilt hastalığı. doktorun verdiği herşey önce aaa çok iyi geldi evresinden hızla bu da etki etmiyor evresine geçiyor. yağlı bir kızarıklık saçlı deriyi ya da kaşları ya da herhangi bir cilt bölümünü tutup yerleşiyor.
  mevsim geçişlerinde şiddetlenebiliyor.
  en iyi tedavi yolu bütün kimyasallardan uzak durmak.
  şampuan, deterjan , krem ...
  sadece mümkünse doğal yapılmış ev sabunu hem de beyaz.
  ve biliyorum elinizde değil ama stresten uzak durmak
 2. hastalığı tetikleyen üç şey var: stres, kızartmalar ve mevsim geçişleri.

  ne yazık ki kesin tedavisi olmayan bir hastalık. ancak kontrol altında tutabiliyorsunuz.

  ilk mesajdaki gibi kafa derisindeki sebumlar için en iyi gelen şampuan yeşil etiketli vichy şampuandır. yüzdeki t bölgesi (burun kenarları ve kaşlar arası) içinse kortizonlu kremler ve la roche 50 faktör güneş kremi iyi gelmektedir.
 3. sınav öncesi iflahımı şey eden, çalışmam bitince beni masa üzerindeki ölü deri katmanı ile bırakan illettir.
 4. allah düşmanımın başına vermesin bu naneyi. biraz streslendin mi hemen " o kanka bensiz mi hayatı zindan ediyosun kendine dur birlikte edelim" dercesine her şeyin üstüne bir de bu manyak gelir. kansere çare bulundu bulunacak buna bulamadılar bir şey.
  doktorların ezberlediği ve yazdığı bir tane şampuan var güya iyi geliyor (keterol). bir halta yaradığı yok. saçı yıkayıp kuruttuğun an "acımadı kii" diyip ortaya çıkıyor. derini yüzesin geliyor böyle.
  şeker tüketimi çok etkiliyor- muş bunu. bir de milletin yüzünde filan çıkıyor, tatlı bir şeyler yedi mi anında burun kanatları, alın, kaşlar kızarıyor. insanlar öyle bir duruma gelmiş ki " bi gün toptan kafayı kesicem o olacak" diye bir yorum okudum. velhasılı kelam manyak bir şey. şükredin la.