1. iyi bir sağ bek ancak; yalnızca iyi bir bek. gökhan ise iyi bir bek olmakla birlikte orta saha özelikleri de olan yeri geldiğinde orta sahada oyun kurmaya yardımcı olabilen bir oyuncu. defansif yetkinliklerde tartışılmayacak biçimde gökhan önde bana göre. gökhan'a bir şey olursa yerini doldurabileceğine dair ciddi şüphelerim var. yine de türkiye şartlarında gökhan'dan da şener'den de daha iyi sağ bek bulmak çok zor. fenerbahçe uzun yıllar bu konuda sıkıntı fazla çekmeyecek gibi gözüküyor.
  2. türkiye'nin en iyi sağ beki.
  3. türkiye'nin şimdiki değil ama yakın gelecekteki en iyi beklerinden biri olma potansiyeline sahip futbolcu. savunma anlamında kat etmesi gereken yol var daha.
  4. bursaspor daki futbolunu fenerde gösterememiş oyuncu.
    bursadaki rahatlığına karşılık fenerdeki baskı ortamı bunda etkili olmuştur.
    ramel
  5. alt liglerden keşfedilip bursaspor'da parlamış sağ bek. fenerbahçe'ye gelmeden önce de gökhan gönül'den sonra en iyi sağ bek olduğu konuşuluyordu zaten. fenerbahçe atak davranıp sağ beki 6-7 sene ortalamanın üzerinde tutacak transfere imza attı. kendisi türkiye'nin en iyi bekinden oluşan boşluklarda üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. umarım bu ivme artarak devam eder. hem milli takımımızı hem de şanlı fenerbahçemizi en iyi şekilde temsil eder.