1. eskinin iyisi denilebilecek konumdayken, günümüzün saçma şarkılarına imza atan pop sanatçısı.
 2. dinlemediğim insanlarında dinlemesini sacma bulduğum şarkıcı.
 3. görünce yan tarafta öldü zannettiğim yaralı müzesinde kızılötesi takılan pop şarkıcısı...

  belli bir zamana kadar cidden başarılı şarkıları vardı ve dinlenebiliyordu da şimdi tahammül edilecek bir yanı olduğunu düşünmüyorum...
 4. kendisi hakkinda bildigim tek sey soyledigi su ozlu soz: "topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki"
 5. (bkz: aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem) gibi cümlelerin olduğu şarkılar yapan adam. burada sanırım aşkın her engeli aşabileceği(kızılötesi diyor adam), yaralılardan oluşan bir grup içinde olduğunu ve hareket edemeyeceğini belirtiyor. ayağı falan kırıksa demek ki.
 6. toplumun sosyal yapısını çok iyi kullanabilen sanatçı kavramına uymayan şarkıcı. bir de bu şarkıcı söz ve müzik yazarlığı yaptığı için kendinden övünçle bahsediyor. ilkokul eğitim seviyesine sahip herhangi bir insanın ortaya çıkarabileceği kalitesiz, seviyesiz ve sıradanlığın basit kaçacağı bestelerini tasvip etmiyorum.

  bu adamın yaptığı şarkıları bir ya da iki saat içinde meydana çıkardığına eminim. emekten yoksun bu yapıtlarının milyon liralar kazanması; toplumun zeka seviyesinin bir göstergesidir. dinlemeyin ve dinlettirmeyin. türk müzik kültürünün yerlerde sürünmesinin sebebi bu şahsiyetin başını çektiği pop kültürünü yozlaştıran, geri zekalılığıyla övünüldüğü seviyesiz bir olgudur.

  (bkz: türkçe pop dinleyen insanın zeka düzeyi)