1. muhtemelen hiç dinlemediği, okumadığı türdeki müziklere, kitaplara ait başlıkları, sırf tarzından ötürü diye, başlık çıkar çıkmaz 1 puan ile oylayan youser(lar).

    herkes istediği şekilde oylama yapabilir, karışmak haddime de değil zaten, ama dikkat çekerken gülümsetiyor beni bu azim, bunu da belirtebilmek benim hakkım ;)
  2. ayıp ediyorlar var ya onlar. ben şahsen, daha sonra bakarım belki diye, ya takibe alıyorum başlığı ya da hiç görmemiş gibi takılıyorum. henüz bi bakışta neyin ne olduğunu anlamak gibi bir yetim olmadığından oylama yapmıyor, yapanı da onaylamıyorum. :p :)
  3. puanlama sistemi ile ilgili clifford clavin in yazdığı bir yorum vardı. 2 gündür arıyorum bulamadım. lakin aklımda kaldığı kadarını yazıyım.

    !---- spoiler ----!

    puanlama sistemi trollemeye çok açık. misal yeni bir kitap eklenmiş kitaba 10 puan vermişler. bunu gören ben kitaba basıyorum 1 i. benim bu kitaba/filme/müziğe puan verebilmem için en az 150 karakterli bir yorum girmem gerekmeli. sistem kitap hakkında yorum girmemiş bir yazarın oyunu kabul etmemeli.

    !---- spoiler ----!