1. aptal çiftler, yıldız parkı, avmlerde bangır bangır çalan müzik,beşiktaş maçı sırasında bangır bangır bağıran erkekler, bira, çiçek cesetleri, dost sohbeti, rus hatunları kandırma taktikleri(yan masada dinleyen droidler olabilir dikkat etmek lazım), indirim, midye dolma. ayrıca midyeci abiye teşekkürler hediye midyeyle gönlümü çaldı öptüm kıps.
  r2-d2
 2. benim odanın tavanı.
 3. uzun süredir sap sap dolaşan bir erkek olarak hayatımda ilk kez sevgililer gününde biri bana çiçek aldı. buraya kadar güzel. bana bu çiçeği alan ise bir erkekti. burdan sonrası kötü.
 4. şöyle bir konuşma:

  +sgko
  -sgko
 5. benim için standart bir gündü, ne cıvık cıvık yaşadım ne de lanet ettim. sevdiceğimle her pazar ne yapıyorsak onu yaptık, çay muhabbet kitap...

  neyse anlatacağım o değil, malum her köşede çiçekçi vardı, bir de beykozdan yeniköye geçen büyük kırmızı balon satan baloncular vardı.(genellikle bu yakada ikamet edip avrupa yakası sahilinde satıyorlar; tabi beykozda kim alacak...) yine de şirin bir görüntüydü bence.

  yolda yürürken bir grup yaşlı amcayla karşılaştık. tonton bir dedenin elinde bir demet karanfil vardı. diğerleri de ooo romantik dede diye espri yapıyorlardı. sonra bize dönüp gençlere örnek olsun dediler imalı imalı.
  sonra çiçekli en tonton amca ; daha bir sene aksatmadım. hep alırım. normalde de alırım siz de güleceğinize alın dedi.

  sanırım bugün aklımda böyle kalacak.
 6. turkcell 14 şubat reklamı