1. youreads fm başlığında entrylerini gördüğüm dj. özellikle #45170 içeriği ile bende tebessüm oluşturmuştur. bu içeriği okurken uydu kanallarında, sabaha karşı 04:30 sularında, ingilizcenin üzerine sırıtan türkçe dublajlı bir ürünün (bıçak seti olabilir) tanıtımını izliyormuş hissine kapıldım.
  2. müzik hakkında çok şey öğrenebileceğiniz youser. tarantella, rock, klasik müzik ve aklıma gelmeyen daha birçok konseptiyle youreads fm'de yaptığı yayınlardan kültür ve birikim fışkırıyor. mutlaka dinleyin!
    merc
  3. sayesinde müzik bilgim arttı. müzikal anlamda bir deha. saygın bir kişilik, kaliteli youser ve çok iyi bir arkadaş. her yayını farklı, her yayını güzel ve öğretici.
  4. günün her saati youreads fm dinleyebiliyorsak * sayesindedir. pek çok güzel seçimle bizi baş başa bırakıyor. müzik zevkine hayran olmamak elde değil. bunca övgüyü hak ettiğini düşündüğüm naif insan. dümene geçtiği zamanlarda da bilhassa yayını takip edin, hatta uslu bir youser olursanız sayesinde şirin şirin isteklerinize cevap bile verebilir. * *
  5. doğum gününü kutladığımız youreads fm'in admini olan yazar.
    doğum günün kutlu olsun. nice mutlu yıllara. classical orchestra senin için çalıyor.
  6. mutlu yıllar dilediğim youserdır. nice mutlu güzel seneler dilerim