1. Lan yobazogluyobaz bir memlekette yasiyorum.Demin carsidan gelirken iki uc tane suriyeli genc ulu orta sigara iciyordu.Kimse sesini cikarmadi bile ben sadece baktim o'da merak ettim kim bunlar bu yobaz urfada sigara iciyorlar diye baktim arapca konusma esmer ten dovme suriye apacisi oldugunu anladim. bu asagidaki video hangi ilden cekildi bilmiyorum . oruspu cocugunun biri gelip lcw satis danismanina yumrugunu indiriyor.haberlere gore sigara ictigi icin.Amk araplara yobaz memlekette ses cikarmazlarken nasil oluyorda bu emekciye gucleri yetiyor.Yeminlen artik bu yeni turkiyeden midem bulaniyor

    https://mobile.twitter.com/ksuleymanoran/status/749754350248071168?lang=tr

    edit: Yumruk atan o.c saliverilmis.
  2. haketmiştir. emekçi denilerek acitasyon yapılmaktadır yemedik.
  3. acaba nesi hakedilmistir.sirf sen oruc tutacaksin diye bendemi tutacagim nerde islam.hosgoru dini.satis danismanidir kendisi tabii baba parasi yiyenler klavyelerde delikanliginin yapabilir.benim gozumde emekcidir emegini gunde 9 saat calisip o.c magaza mudurunun nazini cekerek dengesiz insanlarla gecirerek ekmegini kazandigi icin.
    not.eski bir satis danismani
  4. silahsiz oldugu ve o köpek soylunun karnina iki el sikmadigi icin; yanlis yapmstir. hem sucsuz, hem gücsüz..
  5. arabanın aynası elemanın düşme hızını azaltmış. yoksa o hızda kafayı çarpsa ölebilirdi. yumruğu beklemiyor oğlan. herif kilo farkına ve ilk saldırı üstünlüğüne güveniyor. ama olay çok ayyuka çıktı. toramanı bulur inletirler. bak ben söylemiş olayım. sokağa tek çıkamaz bundan sonra.