1. uludağ sözlüğün başlattığı garip kapmanya...

  50-60 albüm sipariş eden var...
  bu sılayı dinlemem sevmem. "zevkler ve renkler" ne yaptıda bunu yapıyorlar inanın bilmiyorum... sosyal medya kullanmıyorum tv izlemiyorum sebebi bu olabilir, ancak bir insan birsey yaptıysa ve o insana zarar vermek isteniyorsa neden albümünü alıp kırarsın be mal. aldığın her albüm onun cebine cash olarak dönüyor. keşke benide böyle protesto etseler komik.


  edit: yeni öğrendim amaç albümleri alıp kırıp başkalarına ulaşmasını engellemekmiş... yine salakça :d
 2. bu kampanyayı başlatan kişi sıla'nın pazarlama menajeri olabilir.
 3. beyler ciddi açıklama coca cola ceo'su açıkladı. "üç gün içinde 2.5 milyar dolar ödeme yapmamız gereken acil borç var. bunu ödeyemezsek malesef cola'ya icra gelecek." haydiyin arkadaşlar üç gün almayalım da batsın bu şirket yazan adamları,arkadaşlar yayalım herkes paylsşsın yazanları,üç gün değil üç yıl almayız yeter ki batsın yazan çomarlar görmüştük. buna da şaşırmamak gerekir.
  edit: arkadaşlar efe bahadır açıkladı üç gün içinde sıla albümleri. şaka len şaka.
 4. gerizekalılar yine iş başında...
 5. destek verdiğim kampanya.
  vurun, kırın insancıklar.
  doğru söyleyeni dokuz köyden kovmak neymiş görsün vicdanına yandığım.
 6. neden böyle bir şey yapıldığına hatta sıla'nın kim olduğuna dair bir fikrim yok. hatta büyük bir ihtimalle lapin gibi atlıyorum ama ben albümlerim satıldığında para kazanan birisi olsam aldıktan sonra ne yaptıklarıyla pek ilgilenmem. hiç almamalarından iyidir sonuçta.

  edit: artık kim olduğunu biliyorum. geçtiğimiz cumartesi gecesi kendilerinin de kim olduğunu o akşam öğrendiğim mabel matiz ve şahsen tanıdığım ama bakıp bakıp selam vermeyen rahşan gülşan'la beraber benim de bulunduğum hatay meyhanesi'ndeydiler. yanımda ki iki arkadaşım rahşan'ın , ben diğer ikisinin kim olduklarını bilmiyordum. hatta onlar ayrı ayrı gidip sıla'yla selfie çektiler, ben utandım. sarhoşluklarına verdim.
 7. kampanyayı başlatanların akp'li olduğuna bahse girerim.
 8. başlık buraya kadar taşındığına göre uludağ trollerinin başarılı olduğunu gösterir.

  la olm adamın nicki bile bağırıyor ben trollüm diye. çoğşeyapmayın gençler eğleniyor.