• okudum
    • okuyorum
    • okumak istiyorum
  • youreads puanı (7.00)
sırt çantamda avrupa - barış bakır
hayatınızı değiştirecek bir yolculuğa hazır mısınız?

herkes uzun bir yolculuğa çıkmanın, yeni yerler görüp yeni insanlar tanımanın hayalini kurar. ancak az kişi bu hayalleri gerçekleştirebilir.

hayatı ve kendinizi daha iyi anlamak için barış bakır sizi macera dolu bir yolculuğa davet ediyor. avrupa'da raylar üstünde hayatınız boyunca unutamayacağınız bir maceraya... interrail biletinizi alın. paris'te uyanın, venedik'te gondolları seyredin, roma'da gladyatörleri hayal edin, atina'da filozofların sözleri kulaklarınızda çınlasın!
hepsi tek bir bilet ve içinizdeki yola çıkma heyecanıyla mümkün!

sırt çantamda avrupa, ilk defa interraile çıkacaklar için eski bir interrrailci tarafından hazırlandı. yoğun bir çalışmanın ürünü olan bu kitap ilk defa bu maceraya atılacak olanların tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

barış bakır interrail hakkında aklınıza gelebilecek tüm soruları bu kitapta yanıtlamaya çalıştı.
artık sizin için yola düşme vakti...

iyi yolculuklar
  1. yazın çıkmaya niyetlendiğim interrail için araştırma yaparken evde bulduğum bir kitap. normalde dışarı çıkıp bir kitap almaya niyetli değildim çünkü malum internette bir çok platform yardımlaşma ve yol gösterme amaçlı bu işi yapıyor. yine de bu kitaba göz attım, hoşuma gittiği için de buraya yazmak istedim.

    seyahate hazırlık sürecini çok iyi ve bence detaylı bir şekilde anlatmış, güzel yanı da yaşanılacak sorunları, alınması gereken tedbirleri, dikkat etmemiz gereken belli başlı durumları genç, gezgin arkadaşımızın ağzından samimi bir şekilde anlatılmış olması. öyle ki anlatıya eşlik eden smileyler yüzdeki tebessüme de eşlik ediyor :)

    ülke anlatımları elbette çok yeterli olmayabilir, bu ne aradığınıza bağlı ancak gezi boyunca yanımda bir rehber olsun, internete belkim ulaşamam derseniz bence güzel, samimi bir kitap.