1. günlük kullanım için en iyi ayakkabı olabilir skechers. bir çok marka ve model denedim ancak bunlar kadar rahatı yok. bir de çok güzel hava alıyor. rüzgarı ayağınızda hissedebiliyorsunuz çok hoş bir his.
 2. giydiğim en rahat ayakkabının markası. memory foam olanları oldukça hafif ve rahat.

  lakin ki aldığım ilk haftanın sonunda kumaşında sökülmeler olduğunu fark ettim. yani ip ip, ilmek atmış gibi. geri götürdüğümde de kullanıcı hatası diyip 1 ay sonunda geri gönderdiler. 1 haftalık ayakkabıyı her gün giysen yapamazsın o deformeyi. ayrıca ayakkabıyı alalı bir kaç ay oluyor ama sadece 1 hafta giyebildim. onda da sökük sökük oldu zaten.

  maalesef biraz umursamazlar, dertleri müşteri değil. sen parayı ver, bir haftada bozulsa bile umrumuzda değil havasındalar. o parayı verdiğim bir ayakkabının 1 hafta dayanması da biraz komik.

  oysa ayakkabının ayaklarımı ferahlatması gerekiyordu...

  belgelerimle geldim.

  http://www.imgim.com/screenshot_2016-01-08-02-45-10.png

  http://www.imgim.com/screenshot_2016-01-08-02-47-00.png

  ille bilmem ne bilmem ne rezaleti diye başlık mı açalım ya.
 3. memory foam tabanli olanlari cok rahat ancak giydikce tabani inceliyor haliyle. alali 3 ay oldu ve topuk noktasi neredeyse bitmis durumda. 300 lira kesinlikle etmez. amazon'dan daha ucuza alabilirsiniz.
 4. net bir şekilde giydiğim en rahat ayakkabı. nike, adidas falan yanında hikaye bence. fiyatı yüksek gibi dursa da dayanıklıdır. ayrıca imkan varsa yurtdışından alınması daha iyidir. türkiye'dekilere göre gerçekten kalite farkı vardır. üstüne bir de daha ucuzdur.
  jimi
 5. gayet rahat ayakkabı. yalnız çok çirkinler rahatlık açısından alınabilir. goga mat taban olanları tavsiye ederim.
 6. koşarken güzel oluyor içi ferah olan nefes alan bir ayakkabı.