1. şimdi efendim öncelike şunu söylemem gerekiyor ki benim için trash met.. * thrash metal genre'sını en iyi yapan almanlardır arkadaş. yani öyle böyle değil köpek gibi yapıyorlar. utanmasam brutal eklerim başına ama utanıyorum, gerek yok.

  1981 yılında tom angelripper* tarafından kurulan alman thrash grubu. adamın soyadını çok beğendim bu arada. ben de atrum demonslayer yapmayı planlıyorum.

  İlk EPlerini 1984 yılında in the sign of evil adı ile çıkardılar. thrash falan değil bu arada, black metal ile başladılar müzik kariyerlerine *. hatta bu albüm, sonrasında birçok black metalci gence öncülük etmiş *. zaten adamlar venom'dan falan etkilenmiş. normal yani. 82 yılında witching metal adında bir adet demo çıkarmışlar ayrıca.

  abilerin ilk albümü obsessed by cruelty 1986 yılında bir türlü kalıcı grup üyesi bulunamamasından dolayı aksamış bir şekilde çıktı. zaten ilk yıllarda gruba gelen geldiği gibi çıkıyordu.. bu albüm çıktıktan sonra abiler imaj değişikliğine karar vermiş ve trve black metal temasından savaş temasına geçmişler. zaten kısa süre sonra çıkan Persecution Mania albümünde belli oluyor bu. şöyle bir kapağı var. bu yüzden çok fazla sansür ile uğraşmışlar yanlış bilmiyorsam. malumunuz almanlar hassas bu konuda.
  obsessed by cruelty ve persecution mania albümleri arasında Expurse of Sodomy isimli ep çıkardılar ayrıca.

  sonrasında ise 1988 In the Sign of Evil ve Obsessed by Cruelty albümlerinden toplama bir albüm yaptılar. ( mayhem bu iki albümden etkilendiklerini söylemiş..)

  Bu albümden sonra Agent Orange'ı çıkardılar. gayet beğenildi. ardından ise yine toplama albümler, konser kayıtları, single'lar çıkardılar.
  Almanya'nın big four'unun içinde yer alıyorlar ayrıca. Destruction, Kreator , ve Tankard grupları ile çıkardıkları The Big Teutonic 4 isimli motörhead ve iron maiden şarkıları çaldıkları bir cover albümü vardır..

  son albümleri Decision Day'i ise 2016 yılında yayınladılar.
  atrum