1. Niyeyse beni şaşırtmayan olay. Babasına izletmek lazım. Saçma sapan konuşuyordu o da. Millete ahlak dersi vereceğine önce çocuğuna sahip çıksın.
    Şu tip insanlardan tiksiniyorum gerçekten. Kendilerinin yemedikleri halt kalmaz ama milleti yüzsüzce eleştirirler. Bir tane yine bunlar gibi vardı. Milleti ramazan'da içki içiyor diye dövmüştü. Kendisinin rakı içerken görüntüleri çıkmıştı. Sorsan dindar bunlar he. Milleti içki içiyor diye döver ama evde kendi içer. Dindarlığınız batsın sizin. Bu tarz insanlar dindar falan değil. Dinci dediğimiz model. Çıkarları neyi gerektirirse onu yapar. Aynı geçenlerde malum iftara katılanlar gibi. Önce bir yaşamına sonra da bir yaptıklarına bak derler adama.

    video.
  2. olayın sürreal bir mantıksızlıktan kınanabilirliği azaltmasa da mevzuyu anlaşılabilir kılan bir zemine geçiş yapmasını sağlayan detay.nasıl ya dedim durdum kaç gündür.
    bu adamın akıl sağlığı yerinde değil zaten. ya hiç psikiyatre görünmemiş flndı ya da böyle bir şeydi yani.
    aynı şeyin şu küçük kızın kafasına parke taşıyla vuran adam için de doğru olduğunu düşünüyrm. düşünme kabiliyetinde bi sıkıntı, psikiyatrik bir rahatsızlık artık neyse bir sorunu var.