1. pek bir vatanperver gazete. kendilerine bu acı günlerinde başsağlığı diliyorum.

  link
  kahve
 2. bence yeni akit gazetesi'nin ulusalcı versiyonudur.
 3. zaman gazetesinin sol düşünceye uyarlanmış halidir
  bulut
 4. al zaman gazetesini vur sözcü gazetesine.

  olaylara tamamen zıt iki persektiften bakıyorlar. ama zihniyetleri aynı.
 5. eve her gün gelen ve hiçbir zaman okunmayan gazete.
 6. hiç bir vakit ciddiye alıp okumadığım gazete. türk solunun en büyük düşmanlarından biridir.
 7. an itibariyle internet sitesine girmek için sizden adblock'u kapatmanızı rica eden size! Yazıklar olsun lan size yazıklar olsun! 3 kuruş için şu düştüğünüz hale bakın! Çok sinirliyim sözlük gerçekten çok sinirliyim! Kapatmıyorum ulan adblocku kapatmıyorum! Sözcü gazetesi alırsam da ne olayım bundan sonra! Artık benim için medya youreads,diken ve ekşi sözlüktür...

  ekran alıntısı editi: link
 8. girdiğimde adblockla ilgili en ufak bir şey demeyen, içerisinde hiç reklam göremediğim siteye sahip gazete. yine de zaten almıyordum, almamaya devam edeceğim.
  bozuk
 9. vaktiyle tansu çiller'e yakın bir çizgide kendisine ait gazetelerde yayın yapan ertuğrul akbay'ın oğlunun sahibi olduğu gazete. emin çölaşan hürriyet'te yazarken, ertuğrul akbay'a çok ağır eleştirilerde ve hakaretlerde bulunurdu, tetikçilik yapmakla suçlardı.

  gün oldu, devran döndü, emin çölaşan o kadar hakaret ettiği adamın yanında yazarlık yapmaya başladı. aslına bakarsak doğal bir durum ancak emin çölaşan gibi keskin ve sert üsluba sahip bir gazeteci için zor olsa gerek.

  sözcü ve akit zıt kutupları temsil ediyorlar, militanca bir çizgileri var. belki sözcü'nün tek artısı bu son dönemlerdeki sapıklıkları akit denen saçmalıktan önce ve doğru olarak vermesi sayılabilir.

  özetle, böyle gazeteler okunmasa da bir şey kaybedilmiş sayılmaz.
 10. komo ve ümmetçilerin sevmediği gazete.