1. burdaki hatunların yüzde 99'u sapyoseksüel olduğu için az buçuk zeki olmanız yetiyor da artıyor bile fakat üzülerek söylüyorum ki bu da herkese yok.
 2. hatun daldaki erik mi ki düşsün?

  ayrıca dikkat edin de ava giderken avlanmayın.
 3. iç gıcıklayıcı gibi sanki.
 4. (bkz: cinsiyetçi turnusolü başlıklar)

  kadın, düşürülebilecek bir meta değildir. bunu fuck buddy aranıyor ilanları’nda gelmiş geçmiş en extrem (çoğunuza göre en ahlâksız) entry’yi (ve en çok kötülenen entry’m) yazmış bir youser olarak söylüyorum. evet. kadınları düşürülebilecek bir varlık gibi görmeniz bence çok daha ahlâksızca.

  ekşi sözlük olsun, youreads olsun, başka mecralar olsun çoğu erkek modern olduğunu iddia eder. oysa modern falan değilsiniz. sadece modern taklidi yapıyorsunuz, kendinizi modern olmaya zorluyorsunuz. oysa ruhunuzda/özünüzde son derece ataerkil, cinsiyetçi bir erkek karakteri yatıyor. kadınları aslında kendinizden daha alçakta görüyorsunuz ve bunun verdiği tatmin duygusu size iyi hissettiriyor.

  bu yüzden bir kadının, pardon sizin jargonunuzla hatunun, düşürülen bir canlı olduğunu zannediyorsunuz. haâlbuki bir kadın, sizden hoşlandığı için, muhabbetinizi sevdiği için, karakterinizi düzgün bulduğu için, sizi değerli biri olarak gördüğü için size karşılık verir. başka bir şeyden dolayı değil.

  bunun ayrımına varabilecek kadar modernleşebilmiş erkeklere selam olsun.