1. yager development'ın yaptığı 2k games'in yayınladığı tps oyunu.

  oyun başta tipik tpslerden farklı görünmeyebilir. fakat devam ettikçe oyunun tipik adam vur ilerle tpslerden olmadığını farkediyorsunuz.

  loading screenleri ile insana suçluluk yaşatan, insan öldürmenin basit olmadığını, savaşın kötülüğünü anlatan bir oyun. bütün bu mesajları da ilgi çekici bir hikaye ile yerine ulaştırmayı da biliyor.

  oynanış ve grafikleri fena değil ama güzel de denemez. kesinlikle hikayesi için oynanması gereken bir oyun. biraz eski de olsa indirimlerde birkaç dolara bulabilirsiniz. tavsiye edilir.

  "ülken için öldürmek kahramanlık, kendin için öldürmek cinayet, eğlenmek için öldürmek zararsızdır."
 2. oynadıktan sonra sizi bir süre fps oyunlarından itecek etkileyici bir senaryoya sahip.

  !---- spoiler ----!

  özellikle beyaz fosfor sahnesi çok etkileyici. sizi bir an için durup ne yaptığınızı sorgulatıyor. hatta yeterli olmadıysa yükleme ekranında "do you feel like a hero yet?" diyerek yüzüne çarpıyor.

  ayrıca lugo'nun öldüğü sahne de adams izin ver vurayım diye çıldırdıktan sonra (eğer hepsini öldürürseniz) "this one was for lugo" dediğinde buradaki amacınızı sorguluyorsunuz.

  !---- spoiler ----!

  şu an humble bundle'da 1 dolara alabilirsiniz bu arada, kesinlikle kaçırmayın derim. ayrıca bundle'daki oyunlar da güzel oyunlar genel olarak.

  https://www.humblebundle.com/2k-games-bundle