• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (7.80)
spy - paul feig
susan cooper cia'de masa başı çalışan bir analisttir. cooper aynı zamanda en kritik görevlerin başarıyla sonlandırılmasını sağlarken adı gizli kalan bir kahramandır. partneri bradley fine ile iyi bir ikili olmuşlardır ancak son görevlerinde bradley ile kurumun bir başka gözde ajanı olan rick ford'un kimliklerinin ifşa olur. ölümcül silah ticareti yapan tehlikeli bir şebekenin dünyasına sızarak yol açacakları felaketi önleme görevi susan cooper'ın olur. cooper masa başından ilk kez sahaya adım atacağı bu görevde, içindeki tüm potansiyeli açığa çıkaracak ve fark etmediği yeteneklerini keşfedecektir.senaristliğini ve yönetmenliğini paul feig'in üstlendiği komedi-macera türündeki yapımın başrolünde melissa mccarthy yer alırken kadroda kendisine jude law, jason statham, rose byrne ve morena baccarin eşlik ediyor.
  1. klasik senaryoyu klasik olmaktan çıkaran bir film. jude law ve özellikle melissa mccarthy'in muhteşem oyunculuğuyla hiç bitmesin dediğinizi ve zamanın su akıp geçtiğini hisseder gibiyim.
  2. güzel bir kadroyu bir araya getirmiş absürt komedi filmi.

    en çok jason statham' ı böyle bir rolde görmek eğlendirdi beni. abuk subuk filmlere devam filmi çekerler. bunun da devamı çekilse keşke.