1. iyi bir takipçi. cömert bir okuyucu. iyimser değerlendirici.
  yazdıklarını dikkatle okuyacağım!
 2. nick altısız kalmış, koştum geldim. tamamını dinlediğim ilk radyo yayınından geliyorum, yayın kendisine ait. günlük bir yazı yazmama rağmen, bir bölümlük dizi incelemesi ve bir sayılık çizgi roman incelemesi bitirdim. sanırım yayının uzunluğu ile bir ilgisi var.

  yayını yarın da varmış, pazar da varmış. lütfen olsun. iyi sabahlar efendim.
 3. "otur bakalım genç" diye söze girerek en sıkısından nasihat etmek istediğim youser. "tek şans vermek üzere yanlış insanları gezip dolaşmak yerine doğru insana ikinci şansı vermek herkese daha büyük mutluluk getirecek" derdim mesela. yoldurma lan saçını başını, büyük sözü dinle az.
 4. herkes içindeki kötülükleri atsın. vebadan da kurtuluş var starscım. sözlüğün tatliş diceyi.
 5. kısmetse sözlüğün doktoru olacak youser. bir de okula gitse kesin dohtur olacak .*
 6. enerjik kıpır kıpır canım arkadaşımdır kendisi. candır. kötü gününüzde hep yanınızda olandır. konseptlerini bozup isteklerimi dinletir. zaten siteye yazmıyordu. radyoda şen yayınlarını dinliyorduk. biraz şakayla karışık gülümseten giriler yazmış. bu sonucu haketmedi diye düşünüyorum.
 7. sayesinde sözlükteki komik homofobikleri gördüğümüz youser. bir lezbiyen var sanıyor zahir. üzgünüm dostum üzgünüm. hiç bilemedin.
 8. kitapseverler grubundan tanıdığım,arada yayınlarını dinlediğim,tıp öğrencisi olduğunu bildiğim youser.

  kendisiyle hiçbir samimiyetim olmamasına rağmen yapılan yorumları görünce bir insan olarak üzüldüm.youreads seviyesini ilk kez bu kadar yerlerde olduğunu görünce de ayrı bir üzüldüm.
  eale
 9. şiirleri seven birisi.