• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (6.50)
still alice - richard glatzer, wash westmoreland
"alice howland, columbia üniversitesi'nde ünlü bir dilbilim profesörüdür. bir gün doktor muayenesinde kendisine alzheimer'ın başlangıç evresinde olduğu teşhisi konur. alice'in hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. geçirdiği hastalık, eşi ve üç çocuğuyla birlikte sürdüğü hayata yeni bir gözle bakmasını sağlayacaktır. insan ilişkilerini sorgularken öte yandan da en genç kızıyla olan ilişkisiyle de onu yeniden kazanmak için mücadele verir. alice, uzmanlaştığı bölüm gereği hayatı boyunca yeni şeyler öğrenmektedir ve bu yüzden hastalığını başta kabullenmek istemez. manhattan sokaklarında kayboluşuyla durumu kavramaya başlayan alice, zamanla alzheimer'la mücadele etmenin yollarını arayacaktır."
 1. sde
 2. kristen stewart, julianne moore, kate bosworth, alec baldwin.. konusu alzheimer hastalığı.. belkide bu konuda duygusal olduğumdan bana harikulade bir film gibi geldi.. julianne moore mükemmel bir kadın , müthiş bir oyuncu sırf onun için bile izlenebilecek bir film olduğuna emin olabileceğiniz sahiden güzel dram filmi.

  !---- spoiler ----!

  keşke kanser olsaydım.ciddiyim. o zaman bu kadar utanmazdım.kanser olan insanlar için pembe kurdeleler takarlar...yürüyüşler düzenlerler ve sen de kendini şey gibi hissetmezsin, şey gibi... ...sözcüğü bulamıyorum.

  !---- spoiler ----!