1. Minecraft gibi ama ıssız adaya düşmüş olarak yaşam mücadelesi verdiğiniz bir oyundur.
    Amacınız kendinize bir yuva yapıp ölmeden orada yaşayabilmek. Çevrede yine sizinki gibi bir çok irili ufaklı, bazısı yakın bazısı daha uzak adalar var. Kendi adanızdaki kaynaklar yetmediğinde bu adalara bot veya sal ile gitmeniz gerekiyor. En güvenlisi sizin kazadan kurtulduğunuzda kurtarıcınız olan yardım botudur. Sal daha çok devrilebilir. İkisi için de kürek gerekir.

    okyanus, köpek balığı ve bir sürü zehirli balık ile dolu. Bu yüzden sağda solda oyalanmadan kararlı bir şekilde gideceğiniz yere gitmeniz gerekiyor. Ancak batık gemilerde, kendinizin yapmasının mümkün olmadığı alet edavatı bulduğunuzdan, gördüğünüz anda es geçmemeniz yararınıza olacaktır*. Gemi enkazlarının çoğu su yüzündedir. Deniz dibinde olanları, çıkardıkları hava kabarcıklarından dibe dalarak bulabilirsiniz

    açlık ve susuzluk sizin en büyük düşmanınız olmakla birlikte yüksekten düşüp bir yerlerinizi kırma, zehirli balık tarafından sokulma, köpek balığı tarafından bir ısırık alınmış olma gibi diğer belalarınız da bulunacaktır. henüz tamamlanmamış olan bu oyun sürekli gelişip yeni özellikler eklemektedir.

    daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz