1. bugun dusundugum hadise. amk vatandaslik verilecekmis yetmiyor gibi bir de kpss'siz ozel bir sinavla memur olacaklar. efendime soylim bir de cami icerisinde cocuga tecavuz etmisler.ve yine efendime soylim ozel harekatcilar bugun o tecavuzcu suriyelileri korumaya gitmis. bence ulkeyi araplara teslim edelim vu topraklardan gidebilidigimiz kadar uzaga gidelim .
  not: kaynaklar asagidaki girdidedir.
 2. zaten sahip olmadığın bir şeyi, birilerine verip vermeme hakkına sahip olduğunu sanmıyorum. bu soruyu elin norveçlisi ya da isviçrelisi sorsa anlayacağım, ama türkiye gibi kin ve katliamlar üzerine inşa edilmiş bir ülkeyi değerli bir mücevhermiş gibi yutturmasın kimse.
 3. bence direkt recebi verelim, alsınlar ülkesine götürsünler. biz çok memnun kaldık kendisinden, tabi suriyeliler daha çok memnun kalmıştır. bizde olmayan haklar ve ayrıcalıklar kendilerine tanındı.

  valla koskoca dünya liderimiz, sidikli ülkemize mi kaldı. dünya lideri dediğin, ülkeyi zor şartlardan kurtarabilendir. duy bunları recep, dünyaya neler yapabileceğini göster. giderken yüzde ellinide alırsın artık.
  ozumm
 4. "verelim mi" diye sormadan vatanına canını vermeye hazır insanlardan; şakayla karışık, ülkesinden vazgeçecek seviyeye gelmiş insanlara dönüştük sessiz sessiz işlediler bizi. ..
 5. karşılığında her bir vatandaşa bir miktar para + holosko verilecekse düşünülebilir tekliftir. para ile birlikte daha medeni ve ortadoğu coğrafyasına olabildiğince uzak olan bir iskandinav ülkesine yerleşilebilir. ha orası pahalı geliyorsa latin amerika olur, o da olumlu. holosko'yu ise halı saha maçlarında eksik kişi yerine kullanır, forvet hattımızın gücüne güç katarak daha fazla keyif alırız.

  ağlanılacak halimizle dalga geçme kıvamına geldim sonunda. ((bkz: plasebo etkisi)
 6. rte yi verelim onlar sağ biz selamet diyerek arttırdığım önerme. belki ülkece rahat nefes alırız.