• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (2.54)
survivor 2016
türkiye'de tv8'de yayınlanan acun ilıcalı ve alp kırşan tarafından sunulan yarışma. dominik cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir. haftada 5 gün cumartesi, pazar, pazartesi salı ve çarşamba günleri yayınlanmaktadır.

ünlüler;
çağan atakan arslan, ebru öztürk, eda akkaya, ezgi avcı, ibrahim yattara, nagihan karadere, seda tetik, serkan ercan, tuğba özay, yağmur özdemir, yılmaz morgül, yunus günçe, mehmet özyay
gönüllüler;
aylin şallı, damla can, efecan dianzenza, gizem kerimoğlu, gizem memiç, ibrahim giydirir, nihal candan, semih öztürk, serkay tütüncü, zafer mete
 1. oynadıkları oyunlar çok hoşuma gittiği için beynimi oyunculara ziktirdiğim program.
 2. acun un alameti farikalarından biri, hangi sene hatırlamıyorum ama ilk sezonunu izlemiştim, sonrasında baydı izlemiyorum.
 3. elenecek kişiyi kesin ve net olarak acun'un seçtiği yarışma programı. dokunulmazlık, sms oylaması, noter filan hikaye.
 4. yılmaz morgülün beni benden alan yorumlarıyla,ünlüler içindeki ağır hakaretlere varan tartışmalarla beni benden alan gerçek bir beyin yıkama makinesi,severek izliyoruz.
 5. zafer'in cezai ehliyetinin olmadığını düşündüğüm tv8 yarışması.
 6. yattara' nın kazanmasını cani gönülden desteklediğim yarışma. ha oy moy atmam onu da söyleyeyim. izleyenlere ateş eden bir kitlenin hala başlığa uğramadığını görmüş olmanın sevinciyle coşmaktayım.
 7. saçma sapan türk dizeleri yerine izlemeyi tercih ettiğim tv yarışması. bayılarak izliyorum onu açıkça da söyleyeyim *

  tek sıkıntı oyunların çok fazla gösterilmesi bunun yerine daha çok ada hayatını, kavgaları, aralarındaki sohbetleri, ateş yakmalarını, hindistan cevizi toplamalarını gösterseler daha bir zevkle izleyeceğim. çünkü yarışmanın adı survivor, hayatta kalmak için adada olanlar daha ön plan da olmalı.