• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (2.00)
survivor all star
türkiye'de tv8'de yayınlanan acun ilıcalı ve alp kırşan tarafından sunulan yarışma. dominik cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir. haftada 5 gün cumartesi, pazar, pazartesi salı ve çarşamba günleri yayınlanmaktadır. sosyal medyada tepki alan yorumlarının ardından survivor all star kadrosundan çıkarılan nihat doğan'ın yerine kadroya ahmet dursun alınmıştır.

ünlüler;
ahmet dursun, almeda abazi, anıl tetik, berna canbeldek, doğukan manço, fulya keskin, hakan hatipoğlu, merve aydın, merve oflaz, pascal nouma, serenay aktaş

gönüllüler;
ece begüm yücetan, bozok gören, duygu çetinkaya, hasan yalnızoğlu, hilmi cem intepe, nadya zagli, özlem çalın, sahra işık, seda aktuğlu, taner özdeş, turabi çamkıran (wikipedia)
 1. evde oturduğum yerde atom parçalarken (!) gözümün takıldığı yarışma programı.
  kurgu olduğu iddia ediliyor, sallamıyorum...

  (bkz: i find bliss in ignorance) *
 2. en çok bağıran ödülü kazanıyor galiba. fragmandan anladığım bu.
  one
 3. youreads'e yakıştıramadığım bir başlık.
 4. sağlam bir izleyici kitlesine sahip, izleyicilerin ne anladığını bilmediğim berbat tv programlarından biri.
 5. ekşi sözlükte hergun 200 300 girdisi olan başlık. üstelik kafa patlatıp üstünde deli analizler dönüyor. ekşide böyleyse türkiyenin maruz kaldığı aptallığı siz düşünün.
 6. takip ettiğim bir şey değil ama şunu yazmadan edemem,vicdanım müsade etmez.

  hasan olarak bildiğiniz kişi aslen hepimizin tanıdığı camoka'nın ta kendisidir.bilimum dövüş sanatına vakıf,bunların yanı sıra bir dönem amerikan dövüşü ile de ilgilenmiştir.vücut desen sadece kastan oluşmakta.sokakta karşınıza çıksa yolunuzu değiştireceğiniz iki metre boyu ve ender görülen cüssesinin içerisinde öyle efendi,öyle kibar bir adam yatmaktadır ki. muhabbetine doyamasınız.

  çoğu insana örnek olması gereken şahıstır.
  aynı zamanda sanat,müzik,oyuculuk gibi alanlarla da pek başarılıdır kendisi.

  yolu açık olsun.
  kuz
 7. program ve toplum üzerindeki etkisini anlatan çok güzel bir yazı
 8. hasan adlı efendi kişiliğin bilimum hayvansılara karşı hayatta kalma mücadelesini konu edinen program
 9. ailecek beğenerek izlediğimiz belgelesel tadında, eğlendirici program. hasan'ın hayvanlarla mücadelesi...
 10. bu programın neredeyse hergün olması hakkında sosyal mecralarda uzun uzadıya dövüşlerin olması bize canim türkiyemin geleceği hakkında umid vad ediyor bu program çıktığından beri doktorlar artık daha az ameliyatta hasta karnında bıçak unutuyorlar, artık daha az öğretmenlere şiddet haberi geliyor. zekamızı çok arttırdı yani. çok iyide oldu çok güzel iyi oldu taaammı.