1. kadıköy'de kadınların sözlü olarak taciz edilmesine engel olmak isteyen bahadır grammeşin isimli gencimizin bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetmiştir. gece gece insanı sinirden ağlatandır. toprağı bol olsun.

  haber
 2. öpd, birleşik haziran hareketi ve eğitim-sen üyesi gencecik, tertemiz bir öğretmenin ölüm haberi... insan kahroluyor. nedenini bilmiyordum ilk okuduğum haberde yoktu, şimdi buradan öğrendim.. daha da kahredici.. çok üzücü...
 3. cennet vatanımızın son durumu. allah o gencin mekanını cennet etsin.
 4. hep derim içimden onlar iyi insanlar , güzel insanlar.sizin yıllardır kabullendiğiniz bu kaba saba halleri sorguladıkları için mi birden kötü oluveriyorlar?
  asıl kötüler sizlersiniz maalesef.sorunsa içinde bulunduğunuz toplumun geleneğine o kadar bağlanmışsınız ki kafanızı kaldırıpta ne olup bittiğini göremiyorsunuz.
  aman kültürümüzü koruyalım , aman geçmişimize ve geleneklerimize sahip çıkalım yitirmeyelim.tamam yitirmeyelimde sizin temelde sorun var arkadaş.
  bu öldürülen arkadaşın yerinde herhangi birimiz olabilirdik.belki o arkadaşta birşey demesede yoluna gitse şu an yaşıyor olacaktı.fakat o serseriler hep orada olacak ve bu tür olaylar hep yaşanacak.
  aylar önce özgecan olayında söylenenler , tecavüzün kadının suçu olduğunu savunanlar , bu kafalardan ve bu kafaların yanıbaşında yaşamaktan artık bıktım.
 5. mekanı cennet olsun.

  bu gün haberlerde adliye sarayının önündeki linç girişiminde polislerin hareketlerine denk gelmiştim. adliye önünde yaklaşık 10 polimizin 4-5 kişinin bir kişiyi yaka paça dövülmesine müsade ettiler. üstelik bu adam mağdur tarafındaydı anladığım kadarıyla.

  bu ülkede adalete, polise güvenmek mi? o hayata düşmemeliyiz.

  belki de adaleti kendimize vermeliyiz.

  adü 2015 bahar şenlikleri kapsamında kurtalan ekspres konserinde önümdeki kızı elinde efes dark şişesiyle sarhoş biri bir saat kadar taciz etti. elledi, konuştu. kız da afedersiniz yüz verir gibiydi. hoşuna mı gitti bilmiyorum ama arkadaş grubuylaydı 4-5 erkek vardı yani yanında.

  ben o elemanlara müdahale etseydim suçlu olacaktım. güvenliği çağırsam oralı bile olmayacaktı. belki bir bıçağa kefen sarılacaktı bedenime.

  şimdi burada suç kimde? taciz eden mi, buna müsade eden mi, müdahale eden mi, kolluk kuvvetlerin de mi, adalet saraylarında mı yoksa biri dayak yerken ayırmayıp izleyen halkta mı?

  işin içinden çıkın çıkabilirseniz.