1. konu hakkında yapılacak açıklama merakla beklenmektedir.
 2. sanirim sureli bir olay. oyle bir bilgi gelmisti lale olan yazarlar hakkinda.

  (bkz: #75658)
 3. yasaklanmasına yol açan entry burda ; (bkz: #76799)
 4. moderatörün, iphone'un 1 ocak 1970'e ayarlanınca kullanım dışı kalmasına gönderme yaptığını düşündüğüm yasaklanma olayı.
 5. arkadaşlar konuya açıklık getireyim. yasaklanmasının muhtemel nedeni 12 mart 2016 rizespor beşiktaş maçı başlığındaki yorumları. ilgili kişinin peş peşe 7-8 tane yorumu vardı, hepsi de kural 2'yi ihlal ediyordu (argo içerikli olanları da vardı). biliyorum çünkü ben şikayet ettim yorumları. üst üste çok sayıda hata yapan/kurallara uymayan yazar engellenir. olan biten bu.

  moderasyonu eleştirdiği için insanlar uçurulmaz. önce kuralları bilelim ki moderasyonu eleştirebilelim. yasaklanma gerektiren bir durum varsa önce yazarın yorumları uçurulur, sonra yazar uçurulur. geriye kalan yorumlar sebebiyle uçtu diyemeyiz yani.

  edit: ayrıca uçtu demek yanlış, yazarın yasaklı kalma süresi 15 gün. böyle hatalar için yazarlar komple uçurulmuyor tabiki.

  edit2: meğer insanlar olayın farkındaymış. "o argo kelime adında gazete var" diye entry giriliyor. dezenformasyon yapmaya mı geldiniz buraya madem? neden yok yerden yasaklanmış gibi davranıyorsunuz? yapılan hata belli, ceza belli.
 6. bu ülkede bahsi geçen "argo kelime"de bir spor gazetesi var.