1. türk eğitim gönüllüleri vakfı'nın kısaltmasıdır. bir süredir gönüllü egitmenlik yapıyorum. sistemi oturmuş ,düzenli ve tıkır tıkır işliyor. çok ama çok sıcak bir ortama sahip. gönüllü olmak isteyip nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız merak etmeyin yeterli bir eğitmenlik eğitimi veriliyor.
  2. 2 dönem matematik 1 dönem bilgisayar toplamda 3 dönem eğitmenlik tecrübesi edindiğim harikulade vakıf.

    yapılan işten alınan hazzın yanında, bu tarz yerlerin %80i hatun olduğundan dönemde en az bir tane düşürmeniz işten bile değildir, kalan orandaki erkeklerin %15i manitaları ile gelmiş olsa %5lik dilime %65lik hatun popülasyonu düşmekte olup harika bir ortama sahiptir.
    benim bulunduğum tesis çift vardiya çalışıyordu, toplamda 60 kişi kadar vardık.

    stk çalışması hem eğlenceli geçer hem de cvnizde önemli yer tutar, imkan varsa değerlendirin hepsinden öte, o minik veletlerin sevgisi yeter lan.
  3. 2 yıl gönüllü çalıştıktan sonra taşındığım için ayrılmak zorunda kalmıştım. matematik ve ingilizce konusunda yardimci oluyordum. o zaman haftada 2 gunden fazla calismaya musade etmiyorlardi. simdiki mevzuati bilmiyorum. yakınımda başka birim olmadığından devam edemedim. bulunduğum birimde çocuklar kışın terlikle geliyorlardı. sokakta koşmaktan yırtılmış eşofmanları... babasından ölesiye korkan ama yaramazlık yapmak için fırsat kollayan esmer bi velet vardı bembeyaz dişleri gülünce odayı aydınlatırdı. napıyor acaba şimdi. beni hatırlar mi?