1. şu dünyada sanırım en çok korktuğum şeylerden birisi.

  sanırım ölüm kesin ancak üzen şey bu değil. ölürken tek ölmek, büyük ihtimalle bir yandan yaşadığınız sıkıntı sizi sararken size sarılan soğuk zemin, günler sonra öldüğünüzün farkedilmesi beni korkutuyor.
 2. adli bir vakadır, otopsi gerektirir.
 3. vagus
 4. Ülkemizde İlk yardım eğitimini neden vermediklerini açıkça merak ediyorum. İlk okulda herkesin eğitim alması gerektiği kanaatindeyim.

  olurda tek başınıza iken kalp krizi geçirirseniz güçlü bir şekilde öksürmeniz gerekiyor. ayrıntılı
  ozumm
 5. sadece benim düşünmediğim ve deli olmadığımın kanıtı olan başlık. arkadaşa söylediğim zaman '' delirdin iyice '' diyordu.
 6. yahu en fazla ölürsünüz ne kafaya takıyorsunuz? yolda yürürken kaldırıma çıkan bir araba tarafından bile ezilip ölebilirsiniz dert ettiğiniz şey buysa, bir doktara görünün.


  not: d.e.beğenilmeyen.y. listesine kaçıncı sıradan girecez bakalım. malum, pek kaldıramıyor bazı youserlar bu tarz yorumları.
 7. evde tek başına yaşıyor olmanın tetiklemesi muhtemel kalp krizidir.
 8. benim arkadaşım olmayan, hatta tanışıklığım bile olmayan ama bildiğim biri evde tek başınayken kalp krizi geçirip öldü. 30 yaşında yoktu, belki 25 bile değildi. tek başına da yaşamıyormuş ama 2 ev arkadaşı da o akşam evde değilmiş. otopsisine de benim ev arkadaşım girmişti. biz 2 kişi kalıyorduk ve ev arkadaşım bir müddet benim olmadığım akşamlar evde kalmamıştı.
 9. anksiyete ve panik atak başlangıcını işaret eden düşünce tarzıdır.
  (bkz: bayılma korkusu)
  han