1. turkiyenin en buyuk elektronik perakendecisi sirket. sabanci holding bunyesinde bulunmaktadir. yaklasik 2000den fazla istihdam saglayan sirket bu alanda kariyer.net tarafindan yilin en cok istihdam saglayan firma odulu ile odullendirilmistir. ayrica gelistirdigi tabletten satis projesi ile cio odulunun de sahibi olmustur.

  edit: insan kaynakları dalında en çok istihdam sağlayan firma yapı kredi olmuş, teknosa ikinci sıradaymış. ancak bununla birlikte insana saygı ödülü teknosaya verilmiş.
 2. çoğu elektronik eşyamı aldığım yer olmasına karşın her seferinde kazıklandığımı hissettiren şirkettir.
  zfc
 3. sattığı her şey değilse bile hemen hemen her şey piyasadan pahalıdır, bu iş modeli ile nasıl ayakta kalabildikleri ise bir muammadır
 4. pahalı ama geri dönüşlerde filan gayet iyi buluyorum kendilerini. servise gönderdiğim pc için bile beni arayıp adım adım ilgilendiler zamanında. ama pahalıdırlar.
 5. servis ve garantide iyi olmalarına rağmen fiyat politikaları başarısız olan teknoloji pazarlama şirketi
 6. sadece indirim zamanlarında diğer rakipleri ile aynı fiyata ürün satıp bunun dışında sürekli pahalı olmasına rağmen ayakta kalmasına saşırdığım firmadır.
 7. oldukça pahalı ürünler satan teknoloji mağazası
 8. katlı binalarında bile bazen istediğini bulamazsın.
  ramel
 9. basite indirgersek apple kafası diyebiliriz yaptıklarına. pahalı ama servisi iyi olan şirkettir.
  rvp
 10. çalışanlarını silah zoruyla mağazalarda tuttuğuna kanaat getirdiğim firma. niye geldin ki şimdi sen buraya, napıcan onu alıpta der gibi muamele çekiyorlar.