1. 1994 yılında kurulmuştur. bu operatör daha sonra, 2005 yılında vodafone tarafından satın alınmıştır.
 2. eski sahibi cem uzan olan eski bir yerli operatördür.cem uzan genç parti ile atak yapıp yüzde sekizlere dayandığı vakit, telsimde çalışan yöneticilerin alayını memleketlerinden milletvekili adayı olarak göstermiş diye bir rivayet vardır.
  lvssr
 3. reklamlarına halen çok güldüğüm, efsane operatör
 4. eskiteldi, çok eskitel..
 5. 10 yıl aradan sonra alacaklarını tahsil etmeye çalışıyorlarmış. bazı borçlulara hukuk büroları tarafından mektup yollanıp icra takibi ile tehdit ediyorlarmış. hatta [telsimborcumbitsin.com telsimborcumbitsin.com] diye site açmışlar online tahsilat için.

  daha detaylı okumak için buraya tıklayın.

  öncelikle borçlar hukuğuna göre 10 yıldan fazla süredir takibi yapılmayan borçlar zaman aşımına uğrar. bununla ilgili şu haberi okuyabilirsiniz.

  mektup gönderen hukuk büroları "borçlar zaman aşımına uğramamıştır, dosyalar takip edilmiş ve takip edilemeye devam edecektir." demiş. detaylar için şuraya tıklayın.

  konuyla ilgili pek bilgim olmamasına karşın 10 yıl boyunca hiçkimse tarafından aranmamış, sorulmamış borcu şimdi tehdit ederek tahsil etmeye çalışmak suçtur. bu tarz mektuplar alanlar ilgili makamlara şikayet edebilirler. ilgili makamlar=tüketici hakem heyeti