1. yapılan her türlü terör saldırısından sonra hükümet ve muhalefet parti liderlerinden gelen açıklamadır.
  lanetlemek nedir yahu ? büyücü müsünüz, falcı mı ? neyi lanetliyorsunuz? işiniz lanetlemek mi ? bu kadar mı kolay yani ?
  bu ülkeyi yönetmeye çalışıyorsanız (kaldı ki sizin gibi vasıfsız insanlar evlerini yönetemezler) ve tek yapabildiğiniz lanetlemekse size benden bir tavsiye.
  eskiden şerefli insanların ülkemizde yaptığı gibi istifa edersiniz. hükümet muhalefet bakan kim varsa. bir hükümet olmaması şu andaki durumdan daha kötü olamaz.
 2. terörü lanetle = ok
  birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç falan = ok
  failler en kısa sürede yakala... = ok
  ülkemize yönelik bir saldırı = ok


  tamamdır bunu da atlattık
 3. fakat çok iyi lanetledik yine.
 4. 'büyücü değilsen kimseyi lanetleme, bi boka yaramıyor zira.'

  son dönem gördüğüm en iyi yoruma konu olan 'laf ü güzaf'.
  yalan
 5. anca lanetliyoruz zaten. maalesef elimizden daha fazlası gelmiyor. aslında suç bütün toplumun. patlama olduğu zaman insanları fahiş fiyatlarla alan taksicilerden bile belli bu durum. böylelerinin içimizde barınmasına izin vermişiz. öylelerinden olmuşuz. nasıl hak ediyorsak öyle yönetiliyoruz maalesef.
 6. her kınama aptalligindan sonra bir de lanetlemek saçmalığı var.terör saldirisindan sonra gazetecilere açıklama yapmak icin kagitlardan hazirlanan soguk ve bombos stabilliginiz stabil davranislariniz konusmalariniz yerin dibine batsin.samimiyetsiz kinamalariniz da lanetlelemeleriniz de yerin dibine batsın.