1. çok salakça bulduğum ve küçümsediğim eylem. konuyu öğrenmek hoşuma gidiyor ama oturup test çözmeye başlayınca sanki kendime hakaret ediyorum. zavallısın sen diyorum.
  çözmeyince de olmuyor... off çok sıktı beni bu işler.
 2. "konuyu iyi biliyorum ne gerek var test çözmeme" mantığı hiçbir zaman iyi sonuç vermiyor. fazla özgüvenin getirdiği başarısızlıkla sonuçlanıyor genelde. konuyu zaten çoğu kişi biliyor, eleme işi o tuzak sorularla gerçekleşiyor. spor gibi işte, yapmasan vücut kendini bırakıyor ya öyle.
  test çözmekten ben de sıkıldım özellikle dil bilgisi soruları. yeteerrrr!
 3. konu çalışmaktan ziyade test çözmek benim için daha zevkli. kontrol etmek, yapamadığını kesip dosyaya koymak, doğru olan kısımları kesip buruşturup çöpe atmak falan anlatırken bile bi mutlu oluyorum yarabbi ne zaman bitecek bu hüzün (bkz: ahmet erhan)
 4. ösym nin iki sınavında dereceleri olan ve genel olarak da başarılı sonuçlar almış biri olarak neredeyse tüm stratejimi üstüne kurduğum sistem olmuştur.

  hem ders çalışmayı hiç sevmemem, hem de dikkat eksikliğim birleşince dezavantajlarımı en aza indirgeyecek bir sistem bulmak gerekiyordu ve çözümlü testler bu konuda cankurtaranım olmuştur hep.

  konu dahi çalışmadan yüzde 90 civarı çok detaylı ve kaliteli açıklamalar içeren çözümlü testlerle az vaktimi değerlendirmeyi tercih etmişimdir. her yiğidin yoğurt yiyişi farklı olduğundan böyle sıra dışı bir sistemi rahatlıkla öneremem ancak mutlaka faydalanın.