• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.20)
the last ship
tüm dünyaya sıçramış tedavisi olmayan ölümcül bir hastalıktan kurtulan çok az kişi vardır. bunların bir kısmı: kutuplara operasyona giden bu yüzden 4 aydır gemide olan kahramanlarımız ve gemideki misafir bilim insanıdır.
 1. askeri disiplini ve post apokaliptik kurguyu ve bu kurgunun biyolojik olaylara dayandırılmasını seviyorsanız seve seve izlenecek bir dizidir. şu yaz günlerinde ilaç gibi gidiyor. dizinin tek kötü yanı bol bol kahraman amerika empozesi ama günümüzdeki ülke standartlarında milliyetçiliğe bakınca keşke herkesin milliyetçiliği bu kadar kalsa diyorum.
  cakal
 2. çekimleri gerçek gemide yapılan dizi. üçüncü sezonu yaz mevsiminde başlayacak.
 3. tanrı amerikayı korusun türünde çekilmiş 99435083519857 diziden biri.
 4. amerikanpropagandasi.com diye bir site olsa mutlaka ana sayfasında kendisine yer bulacak dizi.

  !---- spoiler ----!

  ortada bir amerikan savaş gemisi var aga. dünyayı kurtarma, barış, kardeşlik, aşk peşindeler. bide rus gemisi var, bunların da tek amacı bu amerikalılara ibnelik yapmak. hatta sonunda insanlığı yok eden virüsü de bunların yaydığı ortaya çıktı, sağlam bir oha çekerek "bu kadar da olmaz artık aminoasit" diyerek alt-f4'ü çaktım.
  !---- spoiler ----!
 5. başlarda sıkan ama sonradan tadından yenmeyen dizi.
  gunez
 6. s03e01
  !---- spoiler ----!

  baş karakterlerden birini öldürmüşler.. yalnız yerine yokluğunu aratmayacak agent carter'dan tanıdığımız o sevdiğim oyuncuyu getirmişler. yeni konu.. yeni olaylar.. güzel başladı.. ikinci bölüm altyazısı bekleniyor...

  !---- spoiler ----!