• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (6.40)
the messengers
bilinmeyen bir cisim new mexico çölüne düşer ve yarattığı şok dalgasıyla birbirleriyle alakası yokmuş gibi görünen farklı yaş, cinsiyet ve etnik gruptan 5 insanın insanın kalbi durur. bu insanlar bir müddet ölü kalıp gün içinde tekrar hayata dönerler. hem de farklı güçlerle ve görünmez kanatlarla. bu olay, onlara bir misyon yükleyecektir: yaklaşmakta olan kıyameti önlemek.
 1. the cw'den taze çıkan ve ilk bölümü nisan 17'de yayınlanan bir fantastik-bilimkurgu dizisi. cw dizileri tadında. supernatural'e, smallville'e, fringe'e, heroes'e benzetenler var.
  ben güzel ve izlenebilir buldum. olayların devamında neler yaşanacağı da her "melek" insanın kendi hayat hikayesi de ayrı bir ilgi konusu. meleklerin ve şeytanların cirit atacağı bir dizimiz daha oldu. hayırlı olsun.

  tanıtım
  fragman
 2. 2. bölümünde klişe tavan yapmıştır. neyse yoklukta gideri var...
 3. nasıl bir fragmandır o. ilk bölümde olacakların hepsi zaten fragmanda varmış ilk bölümü izlemeye gerek yok direk 2.bölümden başlayın.
 4. dini heroes. tabii ki fikir olarak, yoksa heroes ile alakası yok tabii.
  oyunculuklar kötü ama tatlılar, dayanabiliyorsunuz. fakat hikaye işlenişi ve karakterlerin tepkileri o kadar yüzeysel ve tutarsız ki, maalesef yoklukta bile gideri yok şu anda. tek sezoncuk yayınlanıp iptal edilen the tomorrow people bile bu diziden iki gömlek üstündü.
  yine de izlemeye devam, umuyorum ki toparlayacak.
  krmcx
 5. The CW kanalı tarafından 2.sezon onayını alamamış ve iptal edilmiş.

  kaynak: link