1. ülkemizde çok yanlış anlaşılan berlin merkezli one night stand uygulaması.
 2. ülkemizde sadece erkeklerin kullandığı, kadınların ego tatmin etmek için acaba bu beni beğendi mi diyip onayladığı ve eşleşmeyi görünce hemen kaldırdığı uygulamadır. gereksizdir.
 3. match almak çok zor olduğu gibi match aldıktan sonra konuştuğunuz kişiyle 2-3 dakika sonra konuşamadığınız uygulama.
  1 saat içerisinde kayboluyor
  sucuk
 4. yurtdışında kullanımı çok faydalı olan, türkiye'de de iyi kötü işe yarayan app. benim kendi eşleşmelerimden çıkarttığım sonuca göre 35 yaş üzeri kullanıcılar çok daha rahat bir şekilde buluşuyor veya ilk gece takılıyorken, yaş düştükçe olay biraz daha zorlaşıyor. bölge olarak kesinlikle en yoğun kadın kullanıcı ( buluşma amaçlı) ataşehir bölgesinde. yaşımdan mı, tipimden mi, fotoğraflarımdan mı bilmiyorum ama benim karşıma çıkan profil genel olarak 30-40 yaş arası , üniversite mezunu, bankacılık, finans vs..işleri yapan, iyi kötü cebinde parası olan, one night stand'a açık ama aynı zamanda sevgililik hatta daha fazlasına da açık, karşısındakini fazla kasmayan, ataşehir'de oturan , çok güzel değil ama eli yüzü düzgün, bi 10 kilo fazlası olan, bozcaada'ya gittiyse kesin onu profil fotoğrafı yapan, biraz desperate, biraz özgür takılmak , biraz tutkulu aşk, biraz kaliteli yaşam isteyen, kişisel gelişim konularına meraklı, ben özgür bir kadınım deyip sarıp sarmalayacak erkek arayan, genellikle iyi niyetli , karşısındakine zarar vermeyen kadınlar grubu.

  sonuç olarak tinder'da karşınıza çıkacak kadın genel olarak türkiye ortalamasından farklıdır.
 5. bunu pazardan silecek bir uygulama fikrine sahibim fakat kodlama bilgisine ve disiplinine sahip olamadığım için halen rağbet gören uygulama.
 6. kısa bir süredir kullanıyorum. 50'den fazla match aldım ama konuşmalar bi yerden sonra tıkanıyor. şu satırları yazarken hatta bi tane daha eşleşme geldi ama o da eminim ki tıkanacak. hayır karşılıklı oturup konuşsak eminim ki saatlerce konuşabiliriz ama yazarak beceremiyorum, beceriksizim. aslında gereksiz bi uygulama ama bizi bu hale getirenler utansın!
 7. sayesinde şu ana kadar üç adet uzun süreli ciddi ilişkinin bitmesine vesile olduğum, yuva yapmaktan çok yuva yıkan uygulama. bu vesileyle bir mini halka sesleniş yapmak istiyorum:

  eyy arkadaş çevremin hem uçkuruna düşkün hem salak sevgilileri, hepiniz radarıma düşüyorsunuz. screenshot almak için elim hazır beklemedeyim. zaten bi faydasını da görmedim uygulamanın, artık kendimi sadece sizi bulmaya adadım.

  i will find you and i will ispik you.