1. sol frame'de adını görünce öldü sandığım ex-youser
 2. en kısa zamanda bana da ulaşmasını istediğim şahıs, neden bilmiyorum. bugün çok sıkıcı geçiyor muhabbet falan ederiz. çaylar benden.
 3. geçen bir msj göndermişti, öylesine durduk yere. bi' anlamda verememiştim hani, demek gidiyormuş. gitmemesini dilerdim, fakat yine de bilmediğimiz bir şeyler vardır muhakkak. neyse umarım burayı okur.

  mesejına istinaden:

  gitmek güzeldir dostum, hem de çok güzeldir. hayatı anlamlandırmak isteyen bir insan hem ussal hem de fiziksel varlığıyla kainatın her zerresinde sabit kalmamalı kanaatimce. daimi devinimler curcunasındaki us, insanı uzaklaştırır toplumdan, hatta yeri gelir kendi varoluşundan bile çok uzaklarda olduğunu geri dönüp baktığında anlar, yavaş yavaş idrak eder -ve gülümser. kısır olmayan, kendi dönüşüm ve döngülerini yakalaman dileğiyle. hayatın tadı... evet, tadını çıkarmak isteyen bir insan yapması gereken birincil müspet girişim ''toplumun kuramsallığından kurtulmak''. sadece bu kadar. zor, fakat büyük fedakarlıklarla elde edilebilir. ehhh, zaten varoluş girdabında yokluğa doğru yol alırken başka da neyn var kendinden verebileceğin tüm ödünlerin ötesinde. ver gitsin... ver ki, senin, benim için düşündüklerini bir başkası senin için düşündüğünde ne demek istediğimi çok daha iyi anlayasın. iki kadeh içince bazen geriye gitse de hayaller, anılar, umutlar sonunda sesli bir kahkahayla üzerlerindeki tozlar uçuşarak kendi anlamsız, sığ ve bitap gerçeklerini de ifşa etmiyor değil hani. ara da içmek güzeldir, iç.

  başarılar ve mutluluklar dostum.. kendine iyi bakma -insanlara iyi bak!
 4. youreadsdeki çoğu kişiyi aynı anda gülümsetmeyi başaran yazar.
 5. insanları mutlu etmeyi seven gönlü güzel youser.
 6. sıkıcı ve zor bir güne bir tutam güzellik katan yazar.

  iş arasında sözlüğe baktım. mesaj hanemde youtube linkini izlerken güldüm. hatta yanımda çalışma arkadaşım vardı "niye güldün bona" deyince. kendisine de izlettim. işyeri whatsapp grubuna attık linki. hepimiz güldük.
 7. dediği gibi sebepsiz yere beni gülümsetmiş youser, sağolsun.*
 8. sıkıcı sıkıcı dolaşırken bir mesajla neşemi yerine getiren youser,sağolsun :)
 9. bana msj atmamış youser. *
 10. bir defalık gönderim olmakla kalmamalı, ısrarla tekrarlanmasını istediğim mesaj. günümüzü güzelleştiren youser. selam olsun...