1. trendyol android yazılımı telefonunuzdaki resimlere ve cihazınızdaki hesaplara ulaşabilir, neden ?
  çünkü pazarladıkları ürünler onlar için yeterli değil ve sizin verilerinizi de almak istiyorlar. nitekim bir milyon insanın verilerini de hali hazırda almışlar. çok masumlar değil mi?
 2. param yok ama olsun mağaza gezmekte mi parayla der ; kıçımın üstünde otururken başım dönene kadar kıyafetlere çok gaza gelirsem kozmetik malzemelerine bakar bakar bakar bakar hiçbişey almadan uf çok yoruldum diyip telefonu usulca bırakırım iyiki varsın trendyol sensiz vakit geçmiyor

  aslında ufak şeyler ile mutlu olabiliyorum
  belit
 3. iş etiğinden, profesyonellikten uzak alışveriş sitesi.

  cuma gecesi kredi kartı dolandırıcılığına maruz kaldım. morhipo ve trendyol'dan alışveriş yapılmış. sabah ilk iş, bankayı arayıp haber verdikten sonra bu siteleri arayıp durumu anlattım. morhipo işlemi hemen durdurdu ve birkaç saat sonra paramın birkaç gün içinde iade edildiğini bildirdi.

  trendyol ise işi yokuşa sürdü. finans departmanıydı, şuydu buydu derken bugün arayıp kargonun teslim edildiğini söylediler. ben cuma kendilerini aradığımda siparişin yola çıkması bile imkansızdı, ödeme henüz yapılmamış sadece provizyon vardı. normal şartlarda morhipo'nun yaptığı gibi siparişi iptal edebilirlerdi, hiç olmadı olayı inceleyene kadar teslimatı-ödemeyi erteleyebilirlerdi. bunun yerine "siparişiniz teslim edilmiş, artık bir şey yapamayız, savcılığa gidin! demeyi tercih ettiler. sağ olsunlar siparişi sahibinin adını da verdiler.

  birazdan savcılığa gidip hem o dolandırıcı hem de kendileri hakkında suç duyurusunda bulunacağım. kendi siteleri üzerinden 500 liramın çalınmasına destek olmaktan başka bir şey yapmadılar.

  alışveriş yapmayın, yaptırmayın bu siteden dostlar.

  güncelleme: gittim verdim savcılığa ibneyi. trendyol için de yazdım da katip "bir halt çıkmaz o işten!" dedi.