1. ekşi sözlükte 2 gündür gündem olan ve altında bolca saçmalanan bir başlık olduğu için iki kelime yazasım geldi. ekşi sözlük hesabımı kullanmıyorum uzun süredir, ekşi sözlüğün durumu malum. o yüzden hırsımı burada alacağım... ilişkiler kanalıyla sağlık kanalı arasında tereddütte kaldım fakat ilişkiler kanalında karar kıldım.

  ekşi sözlüğün ultra alfa, rocco siffredi kılıklı, libidoları kulaklarından akan bakirlerine göre erkeğin performansıyla alakalıymış... bir zamanların kutsal bilgi kaynağının geldiği hale bak... cinsellik bütün hayvanlar aleminin alelade bir şekilde gerçekleştirdiği sıradan bir olaydır. bunu bu kadar abartmaya gerek yok, cinsellik temelde basit bir olaydır. hayvanlar bunu hiç bir sorun yaşamadan rutin bir şekilde gerçekleştirip, orgazm olarak adlandırılan tatmin duygusunu hiç bir sorun yaşamadan elde ederken neden insanlarda çeşitli sorunlar ortaya çıkıyor peki? çünkü bizde tabular var, ahlak kuralları var, din var, kültür var v.s. v.s.

  hayvanlar gibi herkes birbirine girsin, önüne gelenle sevişsin demek istemiyorum elbette ama türk kadınlarının ciddi bir bölümü hayatları boyunca hiç mastürbasyon yapmıyor, kendi bedenini ve cinsel organını keşfetmiyor, evlenene kadar veyahut belli bir yaşa gelene kadar cinsellik namına her şeyi zihinsel olarak baskılıyor. yıllarca dürtülerini baskılamış bir kadın bunu zihinsel olarak aşmadan, kendisini keşfetmeden, orgazmın ne olduğunu öğrenmeden karşısına bu anlamda dünyanın en maharetli ve çekici adamı da çıksa orgazm olamaz, mutlu ve tatminkar bir cinsel hayat yaşayamaz. partner bu konuda etkilidir fakat bu sorunun ana faktörü partner değildir. partner bir sorun olamaz keza değiştirilebilir bir unsurdur.

  (bkz: frijit)
 2. ekşi sözlükte açılan saçma sapan bir başlık neden buraya taşınır? hiç okumadım bile orada, lüzum görmedim zira buna yazılan entrylerin tamamının erkekler tarafından yazıldığını bildiğim için.

  burada “türk kadını” üzerine yazılan her şeyin aslında “türk öğretileri ve yazısız kuralları” üzerine yüklenmesi gerekir deyip çekileceğim. zira kadını her şeyden soyutlayıp, büyütüp, yasaklayıp, vay efendim türk kadını orgazm olamıyor. geç canım geç.
 3. sadece şunlara değinsem yeter herhalde
  -ekşi sözlüğün durumu malum-
  -ekşi sözlükte 2 gündür gündem olan ve altında bolca saçmalanan bir başlık -