1. seksin penisle yapıldığını sanmaktır. seks beyinde başlar beyinde biter.
 2. seksin kendisi.
 3. doğruları saysak...
 4. "çok kan dökülecek hain kostok,çook!" şeysi bunlardan biridir.

  benim uzaktan akraba, yakından arkadaş bir hanım tanıdığım vardı. kısa bir süre sonra evlenecekti. o zamana kadar daha sıfır kilometre bu yavrucak,yapmışsa belki birkaç test sürüşü yapmıştır boyfriend'leriyle o kadar. o da simülasyonda olmuştur çok yüksek olasılıkla *. bu kız geldi bize, iki gözü iki niagara olmuş. "multi ben öldüm, ben ne poh yeyecem..." dedim "noldu kız?" anlatmaya başladı. buna gerdek gecesi olacakları,ne yapması gerektiğini falan anlatan kendi köyünden kadınlar olmuş. demişler ki "aman yatağa büyükçe bir naylon, muşamba neyin sermeyi unutma,ortalığa kan sıçramasın..." bir de kızcağız şuna korkmuş,"ya benim çok kanamam olmazsa,rezil olursam?"diye...

  #$!@#$&*$#!#^*(@#...

  lan sırp filmi'ni mi çekiyorsunuz,cenge mi gidiyonuz la! kıza "korkma kız,abartmış onlar, şöyle olur, böyle olacak..." falan fişbirik bir şeyler dedim ama içimden "anasını satayım,cehaletin bu mu dünya! bu nasıl bir bilinçsizlik,hoyratlık,öz kızınız varsa ona yazık la!" diyorum.

  ben bu vaziyetin latincesine vakıf değilim. ama aynı menstürasyon gibi yoğunluğu,süresi,kıvamı değişebilir bir şey, üstelik birçok faktörden de etkilenerek değişebilir bir şey olduğunu biliyorum bir kadın olarak. (evet,kadınım,yürümeyin. ya da yürüyün,kim tutar sizi be! *) vücut işte, ortamın,ruh halin, içtiğin su bile etkiliyor yeri geldiğinde. bu konuda şu çağda,şu yılda hala gözleme ocağının başında edilen kikirdek muhabbetleri kendine bilimsel veri edinen insanlar var. ulan siz insan mısınız? ya siz... kim oluyorsunuz ya? yok pardon, bunu burda demiyorduk. neyse.

  bakın analar,kaynana olacaklar; o gencecik, tazecik,körpecik kızcağızlar sizin namus karneniz,başarı grafiğiniz değil. bekaret konusu bambaşka bir şey, ona başka zaman girişirim ama bir damla fazladan kan için ne kendinizi rezil kepaze edin (öyle olmadığını düşünüyorsunuz ama daha fazla rezil rüsva oluyorsunuz, bilin), ne de zaten evlilik baskısı altına ta sübyanken soktuğunuz o kızcağızlara "bir ünite kan!" yükünü ekstradan bindirmeyin. çok kan iyi kadınlık değil, az kan kevaşelik değil. kan kandır,netekim ege de bir göl deeldir.

  çılgın damatlar,siz de kıza sondaj çalışması yapmayın,kıza bizon gibi binince daha fazla akmıyor. güzel güzel sevişin yavrum kendi aranızda,hadi annem.
 5. doğru bilinenler yazılırsa daha kısa sürer diyeceğim başlık...
  temelde sevişmeyi porno sandığı için bazı aklı evveller beklentide o yönde oluyor...
  ama gerçekler şahin k. olarak kalıyor...
 6. yapmak icin toplumsal yeterliliklere sahip olma sanrisi.

  sex bir iletisim bicimidir. kendinle ve yaptigin kisi/kisilerle. kendini ifade edebilecek herkes yapabilir.
  zaten bildiginiz uzere; insanlar, kendilerini anlayabilecek kimselere, kendini ifade etmeye meyillidir. bu noktayi atlamamaya dikkat*
 7. seks ayıp bir şeydir topluma göre, oysa seks kutsaldır. seks türkiye'de ulaşılamayan olduğu için korkulur, konuşulmaz ve şüpheyle yaklaşır.

  seks insanın dünyadan zevk alma biçimlerinden biridir tıpkı sanat gibi.
  seks türkiye'de tabudur ve yanlıştır, bakalım bu duvarlar ne zaman yıkılacak?
 8. uzaklaştıkça ve bastirdikca daha ahlakli, daha sakin, daha -ne bileyim- dindar vs olunacagi sanilir. bunun, lpg tankindan ses gelmesine rağmen gaz basmaya devam etmekten farki yok bence. samandirayi bozar sonra.
 9. bebeğin, vajina değil göbek deliğinden penetre edilerek yapıldığının düşünülmesi. evet. hayır hadi adam bilmiyor, kadın da mı bilmiyor? hiç mi birisi bahsetmedi, hiç mi doğum görmedin, hiç mi adet görmedin, mantığın da mı basmadı be kadın yahu...

  sizi temin ederim, düşündüğünüzden daha yaygın bu durum.

  ha bir de şu hikayeyi anlatayım:

  evli kadının birisi bir gün jinekoloji servisine geliyor. bir kamerayla vajinanin içine girilmesi icap ediyor. jinekolog da diyor ki, makinenin kontamine olmaması için prezervatif takacağız ucuna. kocanıza söyleyin de bir prezervatif alsın gelsin başlayalım.

  adam ne dese beğenirsiniz:

  - prezervatife gerek yok doktor bey onda spiral var.

  doktor ne yapacak sandıysa artık...
 10. şimdi ben bilirkişi miyim? değilim. pek bilinmeyen bir kaç şey söyleyebilirim sadece. bunlardan birisi de regl sancısı çekmemek için regl olmadan bir kaç gün önce seks eylemek gerektiğidir. biz de çok tuhaflı yollarla farkettik. belki dini inancınız farklı olabilir, kurbağalara inanıyor olabilirsiniz, saygı duyarım ama yok ben klitorise inanmıyorum diyene saygı duymam arkdslr.